Koronawirus w Płocku. Boicie się korzystać z autobusów? Od 1 kwietnia wracają rowery!

2020-03-26 14:33 Michał Michalak
Koronawirus w Płocku. Boicie się korzystać z autobusów? Od 1 kwietnia wracają rowery!
Autor: materiały prasowe Na ulicach w Płock uznowu pojawią się rowery miejskie

Do dyspozycji mieszkańców Płocka będą 32 stacje i 314 jednośladów. Na trasie Płockiego Roweru Miejskiego znajdzie się nowy przystanek - przy ul. Traktowej na Winiarach - który został wybrany w budżecie obywatelskim. Jak informuje operator PRM, elementy, takie jak kierownice, siodełka, linki, i terminale są dezynfekowane w ramach codziennej pracy osób serwisujących i relokujących rowery.

To nie primaaprilisowy żart - od 1 kwietnia na ulice Płocka wracają rowery miejskie. Mieszkańcy będą je mogli wypożyczać z 32 stacji na terenie miasta, w tym jednej nowej, która będzie czynna przy ul. Traktowej na Winiarach. Na płocczan czeka łącznie 314 jednośladów, z których będzie można korzystać na tych samych zasadach co wcześniej.

W mocy pozostaje cennik zakładający brak opłat za wypożyczenia do 20 minut. Ważne pozostają konta założone w poprzednich sezonach, które są aktywne aktywne, jeśli znajduje się na nich co najmniej 10 złotych lub podpięto do nich kartę kredytową.

Operator systemu w Płocku informuje, że w związku z epidemią koronawirusa "wszystkie newralgiczne elementy - takie jak kierownice, siodełka, linki - i terminale są dezynfekowane w ramach codziennej pracy osób serwisujących i relokujących rowery miejskie".

Lekarz przez telefon wystawi ci zwolnienie i receptę. Jak to działa?

SUPER RAPORT - odc. 4

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.