Nowy Dwór Maz. Nie pomogła ROZPACZLIWA interwencja rodziny! SAMOBÓJSTWO 61-latka!

2020-02-21 15:10 Michał Michalak
Nowy Dwór Maz. Nie pomogła ROZPACZLIWA interwencja rodziny! SAMOBÓJSTWO 61-latka!
Autor: ferdinandkozeluh0/Pixabay.com Ciało mężczyzny, który popełnił samobójstwo, znaleziono we wsi Gać niedaleko Nowego Dworu Mazowieckiego, zdj. ilustracyjne

Zwłoki mężczyzny znaleziono we wsi Gać niedaleko Nowego Dworu Mazowieckiego. Kulisy śmierci 61-latka nie były znane, bo śledczy najpierw zarządzili sekcję zwłok, a następnie ją odwołali. Jak wyjaśnia rzecznik Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga Marcin Saduś, okoliczności ujawnienia ciała nie pozostawiają jednak wątpliwości, że doszło do samobójstwa.

Targnięciu się na własne życie nie zapobiegła rozpaczliwa interwencja rodziny denata. Mężczyzna kilka dni przed śmiercią przestał się do nich odzywać, a ci bezskutecznie próbowali się z nim skontaktować. Po nieudanych próbach zadzwonili na policję w Nowym Dworze Mazowieckim, ale było już za późno.

Co ciekawe, tego samego dnia, tj. 1 lutego br., w znajdującej się nieopodal wsi Czosnów znaleziono zwłoki innego mężczyzny, 35-latka. Na jego ciele również nie było obrażeń, a do zgonu także nie przyczyniły się osoby trzecie. Przyczyna śmierci nie jest jeszcze znana - pisaliśmy o tym TUTAJ.

O włos od tragedii. Kierowców uratował refleks

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.