Września: Pacjent zdemolował szpital, a potem z niego uciekł! Zaskakujące tłumaczenie

i

Autor: Azymut (Rafał M. Socha), CC BY-SA 3.0/ pixabay.com Września: Pacjent zdemolował szpital, a potem z niego uciekł! Zaskakujące tłumaczenie

Września: Pacjent zdemolował szpital, a potem uciekł! Zaskakujące tłumaczenie

2021-04-16 18:47

Groźne sceny w Szpitalu Powiatowym we Wrześni (woj. wielkopolski). Został tam przyjęty pacjent, który był bardzo agresywny. W placówce doszło do potężnej awantury, a mężczyzna uciekł z budynku! Sprawą zajęła się policja, która zatrzymała mężczyznę na jednej z ulic. Dlaczego to zrobił? Tłumaczenie jest zaskakujące.

Zdarzenie miało miejsce w środę (31 marca). Do Szpitala Powiatowego we Wrześni trafił pacjent, który z każdą minutą stawał się coraz bardziej agresywny, a około godziny 4:00 opuścił go bez zgody. O całej sytuacji powiadomiono policjanci z Wydziału Prewencji.

- Policjanci na skrzyżowaniu ulic Warszawska i Szkolna odnaleźli 31-latka. Z mieszkańcem gminy Września funkcjonariusze wrócili do szpitala celem przekazania go z powrotem w ręce personelu medycznego - informuje sierż. szt. Adam Wojciński, oficer prasowy KPP we Wrześni.

Na miejscu lekarz dyżurujący przekazał policjantom, że 31-latek w swoim napadzie niekontrolowanej agresji dokonał uszkodzenia drzwi wewnętrznych od sali w której został umieszczony. To jednak nie koniec występków krewkiego mężczyzny. Mundurowi dostali onformację, że na ulicy Warszawskiej zostały uszkodzone drzwi wejściowe do apteki oraz reklama świetlna.

Zobacz: Śmierć 26-letniego strażaka wstrząsnęła mieszkańcami. "Anioł śmierci przytulił go za wcześnie"

- 31-latek potwierdził, że on to zrobił. Zapytany dlaczego, stwierdził, że go to wszystko bardzo mocno denerwowało - dodaje sierż. szt. Adam Wojciński.

Ostatecznie mężczyzna usłyszał trzy zarzuty uszkodzenia mienia. Wartość poniesionych strat łącznie wyniosła ponad 5 tysięcy złotych. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Zakażony koronawirusem uciekł ze szpitala

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki