Września: Pacjent zdemolował szpital, a potem uciekł! Zaskakujące tłumaczenie

Września: Pacjent zdemolował szpital, a potem z niego uciekł! Zaskakujące tłumaczenie
Autor: Azymut (Rafał M. Socha), CC BY-SA 3.0/ pixabay.com Września: Pacjent zdemolował szpital, a potem z niego uciekł! Zaskakujące tłumaczenie

Groźne sceny w Szpitalu Powiatowym we Wrześni (woj. wielkopolski). Został tam przyjęty pacjent, który był bardzo agresywny. W placówce doszło do potężnej awantury, a mężczyzna uciekł z budynku! Sprawą zajęła się policja, która zatrzymała mężczyznę na jednej z ulic. Dlaczego to zrobił? Tłumaczenie jest zaskakujące.

Zdarzenie miało miejsce w środę (31 marca). Do Szpitala Powiatowego we Wrześni trafił pacjent, który z każdą minutą stawał się coraz bardziej agresywny, a około godziny 4:00 opuścił go bez zgody. O całej sytuacji powiadomiono policjanci z Wydziału Prewencji.

- Policjanci na skrzyżowaniu ulic Warszawska i Szkolna odnaleźli 31-latka. Z mieszkańcem gminy Września funkcjonariusze wrócili do szpitala celem przekazania go z powrotem w ręce personelu medycznego - informuje sierż. szt. Adam Wojciński, oficer prasowy KPP we Wrześni.

Na miejscu lekarz dyżurujący przekazał policjantom, że 31-latek w swoim napadzie niekontrolowanej agresji dokonał uszkodzenia drzwi wewnętrznych od sali w której został umieszczony. To jednak nie koniec występków krewkiego mężczyzny. Mundurowi dostali onformację, że na ulicy Warszawskiej zostały uszkodzone drzwi wejściowe do apteki oraz reklama świetlna.

Zobacz: Śmierć 26-letniego strażaka wstrząsnęła mieszkańcami. "Anioł śmierci przytulił go za wcześnie"

- 31-latek potwierdził, że on to zrobił. Zapytany dlaczego, stwierdził, że go to wszystko bardzo mocno denerwowało - dodaje sierż. szt. Adam Wojciński.

Ostatecznie mężczyzna usłyszał trzy zarzuty uszkodzenia mienia. Wartość poniesionych strat łącznie wyniosła ponad 5 tysięcy złotych. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Zakażony koronawirusem uciekł ze szpitala
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE