Gniezno: Podjechał pod szpital KOMPLETNIE PIJANY. Mówił, że na leczenie. Pracownicy się z nim nie cackali

2021-02-16 17:25 PAP be
Gniezno: Podjechał pod szpital KOMPLETNIE PIJANY. Mówił, że na leczenie. Pracownicy się znim nie cackali
Autor: pixabay.com, CC0 fot. RyanMcGuire

2,4 promila alkoholu w organizmie miał mieszkaniec powiatu konińskiego, który przyjechał w miniony poniedziałek (15.02) samochodem na leczenie do jednego ze szpitali w Gnieźnie (woj. wielkopolskie). Personel medyczny się z nim nie cackał, pracownicy natychmiast wezwali policję. Jak się okazało, mężczyzna prowadził pomimo sądowego zakazu.

Oficer prasowy policji w Gnieźnie asp. sztab. Anna Osińska przekazała, że w poniedziałek przed godz. 13 funkcjonariuszy wezwali pracownicy jednej z gnieźnieńskich lecznic. "Z informacji przekazanej przez personel medyczny szpitala wynikało, że do placówki medycznej przyjechał samochodem osobowym pijany mężczyzna w celu odbycia leczenia" – podała.

Wjechał autem na zamarznięte jezioro. Lód nie wytrzymał!

"Badanie alkomatem wykazało, że 41-latek miał 2,4 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo posiadał sądowy zakaz kierowania wszelkimi pojazdami mechanicznymi" – opisała Osińska.

Za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości i jazdę samochodem wbrew sądowemu zakazowi 41-latakowi grozi do pięciu lat więzienia

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE