Radom: Zielony Mikołaj obdarował dzieci prezentami! Wspaniały gest kibiców Radomiaka [ZDJĘCIA, AUDIO]

2019-12-09 10:32

W Radomiu Mikołaj ubiera się na zielono! Jak co roku członkowie Stowarzyszenie Tylko Radomiak przygotowali mikołajkowe prezenty dla pacjentów radomskich szpitali i domów dziecka. W paczkach znalazły się słodycze i zabawki.

Już po raz dziesiąty odbyła się akcja „Zielony Mikołaj” w Radomiu. Nikt nie spodziewał się, że „zielone Mikołajki” odniosą taki sukces i prezenty trzeba będzie rozwozić dwa dni. To wszystko dzięki członkom Stowarzyszenia Tylko Radomiak i kibicom klubu.

O hojności kibiców Radomiaka Radom dzieci dowiedziały się już w piątek. Wtedy to maluchy przebywające w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym w Radomiu z samego rana zostały obdarowane prezentami. Kibice oprócz stosu pluszaków i słodkości przywieźli także szaliki Radomiaka oraz mnóstwo pozytywnej energii, która jest tak bardzo potrzebna małym pacjentom.

- Serdecznie dziękujemy kibicom i sponsorom za zaufanie, którym nas obdarzają, przekazując liczne prezenty. Z roku na rok jest nas coraz więcej, co pozwala nam podarować prezenty większej liczbie dzieci – mówi Kamil Molga, współorganizator akcji.

Z roku na rok akcja "Zielony Mikołaj" pozwala dotrzeć do coraz liczniejszej grupy chorych dzieci oraz podopiecznych domów dziecka.

Więcej na temat „Zielonego Mikołaja” w materiale Wojciecha Wójcikowskiego. Posłuchaj:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE