QUIZ. Najtrudniejsze polskie słowa. Równo rok temu ten test był HITEM. Czy coś zostało wam w głowach?

2021-04-04 5:00
QUIZ. Najtrudniejsze polskie słowa. Równo rok temu ten test był HITEM. Czy coś zostało wam w głowach?
Autor: pixabay.com QUIZ. Najtrudniejsze polskie słowa. Równo rok temu ten test był HITEM. Czy coś zostało wam w głowach?

Dokładnie rok temu ten quiz z najtrudniejszych polskich wyrazów dosłownie rozwalił system! Oderwij się na chwilę od świątecznego stołu i sprawdź, czy cokolwiek zostało ci w głowie! Jeśli natomiast to twoje pierwsze podejście to lojalnie uprzedzamy: cudów się nie spodziewaj, tych słów naprawdę mogłeś nawet nigdy nie słyszeć!

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE