QUIZ: Poniedziałkowa rozgrzewka z wiedzy ogólnej. Zapomnij o maksymalnej liczbie punktów

2019-08-12 6:00
Książka
Autor: East News

Dobrze zacznij poniedziałek. Rozwiąż nasz quiz i odpowiedz na 10 pytań z wiedzy ogólnej. Powodzenia!

"Nie wiem skąd wiem" - to słowa charakteryzujące osobę głodną wiedzy, która interesuje się niemal wszystkim i ciągle chce więcej. Jeżeli uwielbiasz czytać, rozwiązywać krzyżówki i być na bieżąco z aktualnymi informacjami, to quiz stworzony dla ciebie. Odpowiedz na 10 pytań z różnych dziedzin i dyscyplin naukowych. POWODZENIA!

Co to jest quiz?

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze