QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Łatwiej na święta? Nie żartuj, Prima Aprilis już było

Poniedziałkowy QUIZ z wiedzy ogólnej
Autor: East News Poniedziałkowy QUIZ z wiedzy ogólnej

Witajcie w naszym cotygodniowym quizie, w którym sprawdzamy waszą wiedzę ogólną. Dziś śmingus-dyngus, więc spróbujemy wylać przysłowiowy kubeł zimnej wody na wasze głowy. Jak? Przygotowując naprawdę bardzo trudne pytania. Odważysz się podejść do naszego testu, ryzykując utratę dobrego samopoczucia w święta wielkanocne? Pamiętaj: do odważnych świat, podobno, należy!

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze