Tajemnicza śmierć 23-letniego mężczyzny w Ogrodzieńcu

i

Autor: Shutterstock

Co się stało?

23-latek z Ogrodzieńca nie żyje. Tajemnicza śmierć mężczyzny

2023-02-07 10:28

W piątek, 3 lutego na terenie Ogrodzieńca ujawniono zwłoki 23-letniego mężczyzny. Ciało znajdowało się w jednym z mieszkań. Nieoficjalnie podawano, że do śmierci 23-latka nie przyczyniły się osoby trzecie. Zapytaliśmy Prokuraturę Rejonową w Zawierciu o to, jakie są obecnie ustalenia w tej sprawie. Oto, co usłyszeliśmy.

Ogrodzieniec. Ciało 23-letniego mężczyzny w mieszkaniu

O tragedii informował profil Zawiercie 112. Jak czytamy, w piątek (3 lutego) w miejscowości Ogrodzieniec w jednym z mieszkań znaleziono zwłoki 23-letniego mieszkańca. Na miejsce przybyli ratownicy medyczni, ale było już za późno, by uratować tego mężczyznę. Przyczyna jego śmierci nie była znana, ale nieoficjalnie informowano, że prokuratura wykluczyła udział osób trzecich w zdarzeniu. - Potwierdzam, że takie zdarzenie miało miejsce. Śledztwo w tej sprawie prowadzi prokuratura - mówi krótko mł. asp. Marta Wnuk z KPP w Zawierciu.

- Prokurator wykonał oględziny. Zostało wszczęte śledztwo z art. 155 kodeksu karnego, dotyczącego nieumyślnego spowodowania śmierci. Szczegóły tej sprawy zostały objęte tajemnicą śledztwa. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich, ale tak naprawdę dopiero obraz sekcyjny pozwoli nam na ustalenie przyczyny śmierci tego mężczyzny - mówi nam Katarzyna Sacharczuk z Prokuratury Okręgowej w Sosnowcu.

Sekcja zwłok zostanie przeprowadzona 8 lutego.

Wrocław. Akcja poszukiwawcza 24-letniego Bartosza
Sonda
Wierzysz w życie po śmierci?