Cieszyn: W samych majtkach weszła do fontanny. Wszystko jest na zdjęciu

2019-10-10 8:23 RS
Cieszyn: Kąpiel w negliżu w fontannie na rynku
Autor: Straż Miejska w Cieszynie

Hop w negliżu do fontanny! Tak wyglądały nocne zabawy na rynku w Cieszynie. Dwoje dorosłych postanowiło zebrać wrzucone przez turystów do fontanny pieniądze. Aby to zrobić, należało się rozebrać (by nie zamoczyć ubrań) i wskoczyć do wody! Nocne zabawy zarejestrowały kamery monitoringu.

Cieszyńska fontanna funkcjonuje na rynku już od XVII wieku, zaś najprawdopodobniej w 1777 roku wykonano znajdującą się na cokole figurkę św. Floriana. Na pewno na przestrzeni setek lat patron strażaków z pewnością widział wiele, ale to co zobaczył w nocy z 1 na 2 października musiało wywołać jego zdziwienie.

Jak podają przedstawiciele Straży Miejskiej w Cieszynie około godz. 1.00 w nocy 2 października pewien mężczyzna wraz z towarzyszącą mu kobietą postanowili oczyścić dno fontanny.

- Nie przejęli się faktem, że mamy już astronomiczną jesień i za oknami temperatury są coraz niższe. Kobieta miała więcej odwagi i postanowiła rozebrać się do bielizny. Natomiast, mężczyzna dzielnie ją dopingował. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez operatora monitoringu - opisuje zdarzenie na swoim facebookowym profilu cieszyńska Straż Miejska.

Całe zdarzenie zakończyło się wylegitymowaniem kobiety i mężczyzny przez patrol policji, który przybył na miejsce poinformowany o zajściu przez strażników miejskich. Zdarzenie na cieszyńskim rynku było okazją do żartów dla internautów, którzy oczywiście nie mogli tej sytuacji nie skomentować.

- Skutki napływu turystów wrzucających monety? - pyta jeden z użytkowników.

- Oj jak ja się cieszę, że za moich czasów robienia głupot nie było FB. Jak sobie pomyślę ile tego było, a nie ma nawet po tym śladu na internetach - cieszy się kolejny.