Czechowice-Dziedzice. Pijany nożownik zaatakował kobietę! Krwawy finał awantury

2022-05-17 8:19
Czechowice-Dziedzice: Nożownik zaatakował kobietę
Autor: pixabay.com

Atak nożownika w Czechowicach-Dziedzicach. W poniedziałek (16.05) wieczorem 41-letni mężczyzna podczas awantury domowej rzucił się z nożem na 44-letnią kobietę. Poszkodowana została przetransportowana do szpitala. Nietrzeźwy napastnik uciekł z miejsca zdarzenia, ale jest już w rękach policji.

Czechowice-Dziedzice: Nożownik ranił 44-letnią kobietę. Trafiła do szpitala

Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek (16.05) około godz. 20.30. Jak wynika z policyjnych ustaleń, pijany, 41-letni mężczyzna zaatakował nożem 44-letnią kobietę. - Mężczyzna zbiegł z miejsca zdarzenia, ale kilkanaście minut później został zatrzymany przez policjantów. Poszkodowana trafiła do szpitala - przekazał rzecznik bielskiej policji asp. szt. Roman Szybiak. Wiadomo, że do zdarzenia doszło podczas awantury domowej. Napastnik mieszkał z poszkodowaną, była jego znajomą. Na miejscu zdarzenia trwały oględziny. Mundurowi zabezpieczyli m.in. nóż należący do 41-latka. Ustalane są okoliczności zdarzenia. Policjanci mają teraz 48 godzin, aby zebrać materiał dowodowy, który przedstawi prokuraturze. Od tego zależy kwalifikacja czynu. Na ten moment nie wiemy, jaki jest obecnie stan zdrowia poszkodowanej 44-latki.

Zobacz również: Ruda Śląska. Zazdrosny 29-latek zaatakował nożem ekspedientkę. Wcześniej "ogłosił" to na Facebooku

Czytaj koniecznie: Bielsko-Biała: Furiat z nożem dźgał 12-letnią Zosię! Nowe informacje o stanie dziewczynki

Rozbój na bydgoskim Miedzyniu! 27-latek rzucił się na mężczyznę z nożem
Sonda
Jak oceniasz pracę polskiej policji?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE