Katowice: Pijany rowerzysta wjechał w luksusowe Lamborghini. Ten film jest już hitem sieci [WIDEO]

2020-07-15 11:48 NAU
Katowice: Pijany rowerzysta wjechał w luksusowe Lamborghini. Ten film jest już hitem sieci [WIDEO]
Autor: Yotube/TB Cars Rowerzysta wjechał prosto w ultradrogie Lamborghini

Kolizja rowerzysty z Lamborghini? Takie sytuacje nie zdarzają się zbyt często. A jednak jest to możliwe. Dowód na to mieliśmy w Katowicach. Podczas przejazdu kolumny superszybkich samochodów ulicami miasta pewien rowerzysta stracił na chwilę czujność i... sami zobaczcie jak się to skończyło.

Katowice: Pijany rowerzysta wjechał w Lamborghini

Do tego potencjalnie groźnego zdarzenia doszło pod koniec czerwca w Katowicach. Ulicą Bocheńskiego odbywał się przejazd kolumny superszybkich i ultradrogich samochodów. A to wszystko w ramach akcji Positive Ways Polska dla Hospicjum. Kolumna samochodów kierowała się na parking zlokalizowany tuż pod salonem Ferrari. Wtedy doszło do dziwnej sytuacji. Rowerzysta jadący chodnikiem nagle wjechał wprost w stojące przy wjeździe na parking pomarańczowe Lamborghini Huracan Performante.

Opis sytuacji brzmi być może trochę groźnie, ale nikomu nic się nie stało. Najbardziej ucierpiał tak naprawdę rower niezbyt czujnego jegomościa (świadkowie zajścia twierdzą, że mężczyzna był pijany). Na miejsce nie trzeba było wzywać policji. Rowerzyście się tym razem upiekło, ale będzie musiał przemyśleć sobie pewne sprawy.

Zobaczcie na filmie jak wyglądało to zajście.

Są osoby, które wielokrotnie próbują zdać egzamin na prawo jazdy, ale bez rezultatu. Mówi Eugeniusz Tomala, rzecznik katowickiego WORD-u:
ESKA SUMMER CITY - zapowiedź

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.