Praca sezonowa w woj. śląskim

i

Autor: pixabay.com

Sprawdź oferty

Praca na Śląsku. Można zarobić nawet 9 tys. zł w wakacje. Zobacz aktualne oferty pracy

2023-06-10 5:00

Praca na Śląsku szuka człowieka. Tym bardziej, że zbliżają się wakacje, więc wielu uczniów i studentów będzie szukało pracy sezonowej, aby zarobić na swoje potrzeby. W sieci publikowane są oferty pracy tymczasowej, sezonowej bądź dodatkowej. Sprawdziliśmy, ile można zarobić na niektórych stanowiskach. Zobacz oferty pracy na wakacje z województwa śląskiego.

Praca na Śląsku. Zobacz oferty

Wakacje to dla wielu nie tylko czas odpoczynku, ale także doskonały moment na podjęcie pracy sezonowej. Uczniowie i studenci przy mniejszym obciążeniu innymi zajęciami z chęcią przeszukują oferty pracy na wakacje, aby dorobić na wymarzony wyjazd lub na inne potrzeby. W sieci publikowane są oferty pracy sezonowej, dodatkowej, dorywczej lub tymczasowej. Wiele z tych ofert dotyczy pracy stacjonarnej, ale są również oferty pracy zdalnej. Sprawdziliśmy oferty z województwa śląskiego. Można je znaleźć na popularnych portalach z ogłoszeniami o pracę.

Oferty pracy na wakacje. Jakie zarobki?

Na jednym z portali znaleźliśmy ofertę pracy z Będzina w sklepie na stanowisku kasjera. Oferowana pensja to od 3,5 do 4,5 tysiąca złotych. Nie ma jednak informacji, czy chodzi o kwotę netto czy brutto. Jedyne wymagania to uczciwość i chęć do pracy. Trzeba mieć również ukończone 18 lat. Oferta skierowana jest do uczniów i studentów. Forma zatrudnienia i wymiar czasu pracy są do uzgodnienia.

Kolejna oferta dotyczy pracy na magazynie popularnej sieciówki kosmetycznej w Pyskowicach. Oferowana pensja to od 6,5 do 7,8 tys. złotych. To może dać nawet 10 tys. na rękę w dwa miesiące. Oferta skierowana jest także do obywateli Ukrainy. Do obowiązków należy kompletacja zamówień i praca na magazynie. Praca jest rozłożona na trzy zmiany, w tym także nocną (8-10 h dziennie).

W Rybniku poszukiwana jest osoba do obsługi zjeżdżalni na kąpielisku Ruda. Wymagane jest tylko wykształcenie podstawowe. Stawka godzinowa wynosi 22,8 zł brutto za godzinę. Z kolei w Jastrzębiu-Zdroju jest praca sezonowa w przedziale 2000 - 3500 złotych miesięcznie przy zbiorach rabarbaru od poniedziałku do soboty w godzinach porannych. Z kolei w Żorach jest praca przy pakowaniu kawy. Stawka dzienna to przedział 18,3 - 22,8 zł za godzinę brutto. Jest to jednak ciężka praca, od poniedziałku do piątku po 12 godzin, opcjonalnie także w sobotę.

Praca zdalna na wakacje

Ci, którzy lepiej czują się w domu przed komputerem, również mogą liczyć na znalezienie dodatkowego zajęcia. W sieci jest mnóstwo ofert pracy zdalnej na różnych stanowiskach. Często nie jest wymagane żadne doświadczenie. Trzeba jednak dobrze zapoznać się z ofertą pracy. Wynagrodzenie jest bowiem często podawane w dość szerokich widełkach. W ofertach, które znaleźliśmy, proponowane wynagrodzenie oscyluje nawet w granicach 3,8 tys. do 11,5 tys. lub 3 tys. do 9 tys. złotych brutto. Trzeba jednak dokładnie wczytać się w ofertę, a najlepiej zadzwonić do pracodawcy i sprawdzić, jak wyglądają szczegóły. W nich bowiem, jak mówi znane powiedzenie, tkwi diabeł!

Sonda
Zamierzasz pracować w wakacje?
Targi Pracy i Kariery na Politechnice Bydgoskiej
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany