Schronisko PTTK na Szyndzielni

i

Autor: PTTK/FB Jedno z najpopularniejszych i zarazem najstarszych schronisk w Beskidzie Śląskim. Można dojść do niego o własnych siłach z Bielska-Białej lub wjechać na górę kolejką gondolową.

Turystyka

Najlepsze schroniska w Beskidach. Zobacz TOP 10 i wybierz się na wyprawę w góry

2023-09-20 14:53

W schronisku górskim można spotkać ludzi o podobnej pasji, porozmawiać, przysiąść na chwilę i odpocząć w trakcie górskiej wyprawy. A może nawet zatrzymać się na dłużej...Które schroniska w Beskidach według turystów zasługują na największe uznanie? Sprawdźcie to, zaglądając do naszej galerii.

Na szlaku górskim, oprócz wyzwań związanych z pokonaniem trasy, niesamowitych widoków i przebywania w otoczeniu przyrody, dużą frajdę sprawia zatrzymanie się na chwilę w schronisku, w którym można odetchnąć po wyczerpującym marszu, zjeść przysmak czy talerz ciepłej zupy i porozmawiać z ludźmi gór, połączonych wspólną, fantastyczną pasją.

W naszej galerii przygotowaliśmy zdjęcia i opisy schronisk w Beskidach, które według ocen turystów na Google, są najlepsze, aby do nich wpaść z wizytą w trakcie wycieczki w górach lub nawet zatrzymać się na dłużej na nocleg. Zobaczcie sami - może znacie te miejsca, macie z nimi wspomnienia lub ucieszycie się z podpowiedzi i wybierzecie niebawem w góry?

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany