Seks na Mariackiej w Katowicach. Kogo naśladowali? Te pozycje KRÓLUJĄ w miejscach publicznych [ZDJĘCIA]

2020-09-18 11:17 Rafał Strzelec
Seks na Mariackiej w Katowicach! Kogo naśladowali? Te pozycje KRÓLUJĄ w miejscach publicznych [ZDJĘCIA]
Autor: se.pl

Kochankowie z Katowic nie byli pierwszymi, którzy zdecydowali się zdjąć ubrania i rzucić się w miłosny wir w miejscu publicznym. Takich sytuacji w ostatnim czasie mamy naprawdę dużo! Zaskakuje fakt, że niejednokrotnie pary te naprawdę sporo ryzykują, decydując się na uprawianie miłości w miejscach dość nietypowych. Niejednokrotnie ponosi ich dzika fantazja! Zobaczcie sami w naszej galerii!

Seks na Mariackiej w Katowicach rozgrzał internet do czerwoności. Para z Katowic postanowiła nie baczyć na obowiązujące przepisy, które zakazują takich zachowań w miejscach publicznych, i oddała się miłosnym uniesieniom na jednej z ławek koło Kościoła Mariackiego. Nagranie z tego zdarzenia obiegło już niemal cały internet. Kto jeszcze nie widział, może zobaczyć poniżej.

Seks na Mariackiej w Katowicach BEZ CENZURY

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Warto pamiętać, że takie zachowania są opisane w prawie jako czyny nieobyczajne. Zgodnie z art. 140. Kodeksu wykroczeń za tego typu wyczyny grozi kara aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1,5 tys. zł lub nagana. Mimo tego wiele osób lekceważy podobne zakazy i daje się ponieść. W ostatnim czasie opisywaliśmy wiele przypadków, kiedy monitoring lub zwykli przechodnie nagrali poczynania kochanków. Co ciekawe, w każdym z tych przypadków pary popisywały się niezwykłą wręcz kreatywnością! Zobaczcie koniecznie pozycje, w jakich Polacy kochają się w miejscach publicznych. Na kim wzorowała się para z Katowic? Sprawdźcie poniżej.

>>> Jak na nagranie zareagowali internaucie? Przeczytajcie!

Seks w miejscach publicznych w Polsce: Najlepsze pozycje i miejscówki

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.