Okropny wypadek w Sosnowcu. 25-latek zginął, pasażerka walczy o życie. Co się stało?!

2021-01-20 9:06
Okropny wypadek w Sosnowcu. 25-latek zginął, pasażerka walczy o życie. Co się stało?!
Autor: Policja w Sosnowcu Okropny wypadek w Sosnowcu. 25-latek zginął, pasażerka walczy o życie. Co się stało?!

W Sosnowcu doszło do okropnego wypadku! 25-letni mężczyzna, kierujący osobówką, uderzył samochodem w drzewo i zginął na miejscu. Kobieta, która siedziała na miejscu pasażera, z poważnymi obrażeniami trafiła do szpitala, gdzie walczy o życie. Co się stało?! Wstępne ustalenia śledczych są szokujące.

Śmiertelny wypadek w Sosnowcu. 25-latek zginął, pasażerka walczy o życie

We wtorek, 19 stycznia, kilka minut przed północą na ulicy Baczyńskiego w Sosnowcu, dzielnica Milowice, doszło do okropnego wypadku. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 25-letni mężczyzna, kierujący osobówką, wjechał samochodem w drzewo. To mieszkaniec powiatu rybnickiego. - Niestety, poniósł on śmierć na miejscu. Podróżowała z nim kobieta, która w ciężkim stanie trafiła do szpitala św. Barbary w Sosnowcu. Lekarze walczą o jej życie - mówi dla "SE" mł. asp. Tomasz Mogielski z Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu. Funkcjonariusze ustalili, że przyczyną wypadku mogło być niedostosowanie prędkości jazdy do warunków panujących na drodze. - Kierowca prawdopodobnie wpadł w poślizg i wtedy wjechał w drzewo - mówi mł. asp. Tomasz Mogilski. Policjanci będą teraz badać szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Urzędnicy usunęli ławki i przeszkody na Górce Szczęśliwickiej po tragicznym wypadku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE