Paulina Guzowska

i

Autor: Paweł Skraba/Super Express Paulina Guzowska

Potrzebna jest pomoc

Straszna kontuzja odebrała marzenia. Olimpijka z Tokio zbiera na operację w internecie

Olimpijka z Tokio, Paulina Guzowska potrzebuje pomocy. Lekkoatletka w lutym przeszła poważną operację więzadła w kolanie. Po trudnej rehabilitacji wróciła do sportu i rozpoczęła przygotowania do kolejnego sezonu. Niestety, podczas obozu przygotowawczego zerwała ścięgno Achillesa. Przed biegaczką kolejna rehabilitacja i bardzo trudna rehabilitacja, na które zawodniczka nie ma pieniędzy.

Olimpijka nie ma pieniędzy na rehabilitację. Koleżanka założyła jej zbiórkę

Paulina Guzowska, olimpijka z Tokio i utytułowana zawodniczka AZS-AWF Katowice, nie ma pieniędzy na kosztowną i bardzo ciężką rehabilitację. Z pomocą przyszła jej koleżanka z drużyny, która założyła dla niej zbiórkę w portalu zrzutka.pl.

Zbiórka została założona 14 grudnia, założono, że potrzebna kwota na kosztowną rehabilitację to 15 tysięcy złotych. Paulina Guzowska w lutym bieżącego roku przeszła skomplikowaną operację więzadła kolana. Po ciężkiej rehabilitacji wróciła do treningów i przygotowań do sezonu 2023. Niestety, w trakcie obozu w Portugalii, 22-latka doznała kolejnej kontuzji. Zerwała ścięgno Achillesa.

- Co wiąże się z kolejna operacją, która odbędzie się 15 grudnia. A następnie czeka ją ciężka i kosztowna rehabilitacja aby wrócić do pełnej sprawności i walczyć o swoje marzenia - czytamy w opisie zrzutki zamieszczonym przez Magdalenę Stefanowicz, koleżankę z klubu, a także srebrną medalistkę Mistrzostw Europy w sztafecie.

- Wierzę, że z nasza pomocą Paulina wróci do rywalizacji sportowej i będzie reprezentować nasz kraj na arenie międzynarodowej- dodaje.

Sonda
Czy pomagasz w zbiórkach charytatywnych dla potrzebujących osób?
Złota sztafeta na chwilę przed startem - WIDEO z Tokio
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany