Strzelanina pod Częstochową. Nie żyją dwie osoby. To była egzekucja?

i

Autor: shutterstock(2)

Czy to były porachunki?

Strzelanina w Podlesiu pod Częstochową. Nie żyją dwie osoby. To była egzekucja?

Ciała dwóch mężczyzn znaleźli śledczy w Podlasiu pod Częstochową. Według nieoficjalnych ustaleń, doszło tam do strzelaniny. Z informacji "Wyborczej" wynika, że jeden z zastrzelonych mężczyzn to znany w środowisku kibolskim na Śląsku 44-latek o pseudonimie "Słoń" lub "Słonik". Czy pod Częstochową doszło do egzekucji?

Strzelanina pod Częstochową. To była egzekucja?

Śledczy ustalają szczegóły i przebieg strzelaniny, do której doszło w Podlesiu pod Częstochową. Około godziny 10, w sobotę, 16 września, przypadkowy świadek odnalazł przy ulicy Głównej ciało 52-latka i zawiadomił służby. W pobliżu, za garażami policjanci odnaleźli drugie ciało. Choć policja nie mówi o szczegółach tego zdarzenia, to wiadomo, że na miejscu padły strzały i śledczy znaleźli broń.

Jak podaje "Gazeta Wyborcza", 44-latek znaleziony przy samochodzie to Arkadiusz N. pseudonim "Słonik" vel "Słoń", znany w kryminalnym środowisku kiboli na Śląsku. Mężczyzna pochodził z tej miejscowości. Drugi to 52-latek.

Według "GW" mogło pójść o kobietę. Młodszy z mężczyzn najpierw miał sięgnąć po broń, zastrzelić 52-latka, a później popełnić samobójstwo.

Gdzie szukać pomocy?

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys, masz myśli samobójcze - zwróć się do dyżurujących psychologów i specjalistów. Gdzie możesz szukać pomocy?

    Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży:  116 111    Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123    Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212    Wsparcie dla osób po stracie bliskich - będących w żałobie: 800 108 108    Tumbo Pomaga - pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123    pokonackryzys.pl

W sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia, koniecznie zadzwoń na numer alarmowy 112.

To była największa masakra w polskiej policji. Wielka strzelanina w Magdalence pod Warszawą
Strzelanina w Piekarach Śląskich! 23-latek strzelał do policjantów. Chciał ich zabić!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany