Teresa Werner i tajemniczy, młody mężczyzna. Kim jest ten przystojniak? Szczęka opada

2021-05-11 8:09 Bartosz Wojsa
Teresa Werner i tajemniczy, młody mężczyzna. Kim jest ten przystojniak? Szczęka opada
Autor: Facebook; Teresa Werner Teresa Werner i tajemniczy, młody mężczyzna. Kim jest ten przystojniak? Szczęka opada

Teresas Werner i Maciej Smoliński często występują na wspólnych zdjęciach, które są publikowane w mediach społecznościowych przez królową śląskich szlagierów. Kim jest ten przystojniak? Wiele osób wciąż zadaje sobie to pytanie, widząc tego tajemniczego, młodego mężczyznę. Okazuje się, że ma z Teresą więcej wspólnego, niż mogłoby się wydawać. Szczęka opada! Dla fanów to prawdziwa gratka.

Spis treści

  1. Teresa Werner i tajemniczy, młody mężczyzna. Kim jest ten przystojniak?
  2. Teresa Werner i Maciej Smoliński. Zobacz zdjęcie:
  3. Teresa Werner śpiewa od dziecka. Najwięcej fanów ma na Śląsku
  4. Zobacz, jak przez lata zmieniała się Teresa Werner:

Teresa Werner i tajemniczy, młody mężczyzna. Kim jest ten przystojniak?

Teresa Werner w swoich mediach społecznościowych często wrzuca zdjęcia z młodym, przystojnym mężczyzną. Wielu fanów wciąż zastanawia się, kim on jest. Jeśli nie śledzicie programu Polo TV i "Koncertu życzeń", który Teresa Werner prowadzi razem z Maciejem Smolińskim, a w dodatku muzyki disco polo słuchacie tylko od czasu do czasu, to faktycznie możecie go jeszcze nie do końca kojarzyć. Tymczasem Maciej Smoliński związany jest z branżą muzyczną od lat, więc łączy go z królową śląskich szlagierów więcej, niż mogłoby się wydawać. Przyjaźnią się, występują razem przed kamerą i po prostu się lubią. Maciej Smoliński to prezenter Polo TV, a także muzyk - znany głównie z utworów disco polo, takich jak "Na fali", "Ile był dał", "Moje serce" czy "Zapomnieć". 

Teresa Werner i Maciej Smoliński. Zobacz zdjęcie:

Teresa Werner śpiewa od dziecka. Najwięcej fanów ma na Śląsku

Teresa Werner zadebiutowała w wieku 16 lat w Zespole Pieśni i Tańca „Śląsk”, w którym występowała 32 lata i 8 miesięcy, będąc najdłużej występującą tam artystką. Jako solistka zespołu występowała m.in. w Stanach Zjednoczonych, w nowojorskich Carnegie Hall i na Broadwayu, a także w Japonii i Chinach. W 1991 reprezentowała „Śląsk” na Festiwalu Piosenki Ludowej w Republice Południowej Afryki, na którym zajęła pierwsze miejsce. Karierę solową rozpoczęła w 2011 roku, wydając singiel „Miłość jest piękna” w Wydawnictwie Muzycznym ESKA z Zabrza. Wkrótce ukazał się pierwszy album artystki, Spełnić marzenia, który uzyskał status platynowej płyty. Jeden z jej największych hitów, mający w serwisie Youtube ponad 28 milionów odsłon, to "Dałabym ci dała". 

Zobacz, jak przez lata zmieniała się Teresa Werner:

Rafał Brzozowski zaprasza do oglądania Eurowizji 2021
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE