Teresa Werner zakochała się po 50-tce. Kim jest jej mąż Wiesław? Padniecie z wrażenia

2021-04-30 16:05
Teresa Werner zakochała się po 50-tce. Kim jest jej mąż Wiesław? Padniecie z wrażenia
Autor: Facebook; Teresa Werner Teresa Werner zakochała się po 50-tce. Kim jest jej mąż Wiesław? Padniecie z wrażenia

Teresa Werner znalazła prawdziwą miłość dopiero po 50-tce. Wiesław Werner to jej drugi mąż, zakochany w niej na zabój. Niewiele osób wie, że musiał starać się o względy gwiazdy ze Śląska przez kilka lat. Początkowo był pewien, że Teresa nie zwróci na niego uwagi, tymczasem ona od początku wiedziała, że są sobie przeznaczeni. Jesteście ciekawi, kim jest mąż Teresy, Wiesław Werner? Padniecie z wrażenia.

Spis treści

  1. Kim jest Wiesław Werner? Mąż gwiazdy zabiegał o nią przez kilka lat
  2. Jak wygląda Wiesław Werner, mąż Teresy Werner? Padniecie z wrażenia
  3. Wiesław Werner jest zazdrosny o gwiazdę. Wiemy, co najbardziej go denerwuje
  4. Teresa Werner śpiewa od dziecka. Najwięcej fanów ma na Śląsku

Kim jest Wiesław Werner? Mąż gwiazdy zabiegał o nią przez kilka lat

Teresa Werner to prawdziwa gwiazda estrady. Piosenkarka ze Śląska jest związana z muzyką od dziecka i przez lata pracy na scenie zebrała potężne grono wiernych fanów, którzy interesują się także jej życiem prywatnym. Niewiele osób jednak wie, że Teresa Werner znalazła prawdziwą miłość po 50-tce. Wiesław Werner został jej mężem w 2010 roku, ale musiał zabiegać o względy gwiazdy przez kilka lat. "Od pierwszego momentu, gdy spotkałam Wiesława, wyczułam, że to właściwy dla mnie mężczyzna. Wiedziałam, że on przyjmuje mnie taką, jaką jestem i nie będę musiała kryć swoich wad. To ważne", mówiła Teresa Werner w wywiadzie dla "Na Żywo". Przyznała też, że Wiesław dopiero po kilku latach zaprosił ją na kawę, bo myślał, że jest dla niego "nieosiągalna". 

Jak wygląda Wiesław Werner, mąż Teresy Werner? Padniecie z wrażenia

Piosenkarka zamieściła zdjęcie z mężem. Tutaj: Teresa Werner z mężem. Poniżej znajdziecie też teledysk, w którym wystąpił. 

Wiesław Werner jest zazdrosny o gwiazdę. Wiemy, co najbardziej go denerwuje

Teresa Werner rzadko pokazuje męża na zdjęciach. W jej mediach społecznościowych można jednak natknąć się na ich wspólne fotografie. Wiesław Werner wystąpił nawet w jednym z jej teledysków (możecie go zobaczyć poniżej). Jak się okazuje, mąż śląskiej diwy najbardziej jest zazdrosny o zdjęcia, które Teresa wrzuca do sieci. "Zawsze doradza mi, by pokazywać w internecie te, na których jestem zasłonięta" - mówiła artystka w "Na Żywo".

Teresa Werner śpiewa od dziecka. Najwięcej fanów ma na Śląsku

Teresa Werner zadebiutowała w wieku 16 lat w Zespole Pieśni i Tańca „Śląsk”, w którym występowała 32 lata i 8 miesięcy, będąc najdłużej występującą tam artystką. Jako solistka zespołu występowała m.in. w Stanach Zjednoczonych, w nowojorskich Carnegie Hall i na Broadwayu, a także w Japonii i Chinach. W 1991 reprezentowała „Śląsk” na Festiwalu Piosenki Ludowej w Republice Południowej Afryki, na którym zajęła pierwsze miejsce. Karierę solową rozpoczęła w 2011 roku, wydając singiel „Miłość jest piękna” w Wydawnictwie Muzycznym ESKA z Zabrza. Wkrótce ukazał się pierwszy album artystki, Spełnić marzenia, który uzyskał status platynowej płyty. Jeden z jej największych hitów, mający w serwisie Youtube ponad 28 milionów odsłon, to "Dałabym ci dała". 

Rafał Brzozowski zaprasza do oglądania Eurowizji 2021
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE