Niewiele osób wie, ile ta gwiazda ma lat. Szczęka opada! To prawdziwa seksbomba. Fani ze Śląska ją uwielbiają

2021-04-17 10:00
Niewiele osób wie, ile ta gwiazda ma lat. Szczęka opada! To prawdziwa seksbomba. Fani ze Śląska ją uwielbiają
Autor: Mat. prasowe Niewiele osób wie, ile ta gwiazda ma lat. Szczęka opada! To prawdziwa seksbomba. Fani ze Śląska ją uwielbiają

Teresa Werner to niekwestionowana królowa śląskich szlagierów. Od lat zachwyca na scenie, a niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, ile nawet ma lat! Mimo poważnego wieku, piosenkarka wygląda fenomenalnie. To prawdziwa seksbomba! Fani ze Śląska ją uwielbiają. Werner wielokrotnie w mediach podkreśla, że wielką inspiracją jest dla niej rodzina. Ile lat ma Teresa Werner? Ta informacja może Was zadziwić.

Teresa Werner zadebiutowała w wieku 16 lat w Zespole Pieśni i Tańca „Śląsk”, w którym występowała 32 lata i 8 miesięcy, będąc najdłużej występującą tam artystką. Jako solistka zespołu występowała m.in. w Stanach Zjednoczonych, w nowojorskich Carnegie Hall i na Broadwayu, a także w Japonii i Chinach. W 1991 reprezentowała „Śląsk” na Festiwalu Piosenki Ludowej w Republice Południowej Afryki, na którym zajęła pierwsze miejsce. Karierę solową rozpoczęła w 2011 roku, wydając singiel „Miłość jest piękna” w Wydawnictwie Muzycznym ESKA z Zabrza. Wkrótce ukazał się pierwszy album artystki, Spełnić marzenia, który uzyskał status platynowej płyty. Jeden z jej największych hitów, mający w serwisie Youtube ponad 28 milionów odsłon, to "Dałabym ci dała". Gwiazda do dziś jest uwielbiana przez fanów - zwłaszcza tych na Śląsku. Niewiele osób wie jednak, ile piosenkarka ma lat. Szczęka opada! 

Teresa Werner zdradza Sekret miłości. W kusym stroju odkrywa długie nogi
Autor: Youtube.com / Szlagiery.TV Teresa Werner zdradza "Sekret miłości". W kusym stroju odkrywa długie nogi

Teresa Werner to prawdziwa seksbomba. Fani ze Śląska ją uwielbiają [WIEK, DZIECI, MĄŻ]

Teresa Werner ma 63 lata. Niedawno, bo 10 marca, obchodziła urodziny. Śląska diwa urodziła się w 1958 roku w Nakle Śląskim. Mimo poważnego wieku, gwiazda wygląda fenomenalnie. Od lat zazdroszczono jej klasy i wdzięku. To prawdziwa seksbomba! Teresa Werner od zawsze podkreśla, że wielkie wsparcie ma w rodzinie. Ma kochającą córkę Joannę oraz męża Wiesława, z którym jest po ślubie od 2010 roku. Niedawno zadebiutowała z nowym teledyskiem do piosenki "Sekret miłości". "Wierzę w to, że niezwykle sentymentalna i nastrojowa melodia spodoba się i będzie wam towarzyszyć każdego dnia. Treść, którą napisało życie, a ja przelałam na papier i zaśpiewałam dla was dotyczy tak naprawdę każdego z nas, jest tam gdzie prawdziwe uczucie dwojga ludzi, gdzie miłość", napisała piosenkarka na Facebooku. Więcej przeczytacie tutaj: Teresa Werner zdradza "Sekret miłości". W kusym stroju odkrywa długie nogi [WIDEO].

Rafał Brzozowski o występie na Eurowizji, piosence Ride i wsparciu innych artystów
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE