Teresa Werner zdradza "Sekret miłości". W kusym stroju odkrywa długie nogi [WIDEO]

2021-04-16 13:30
Teresa Werner zdradza Sekret miłości. W kusym stroju odkrywa długie nogi
Autor: Youtube.com / Szlagiery.TV Teresa Werner zdradza "Sekret miłości". W kusym stroju odkrywa długie nogi

Teresa Werner to znana na Śląsku diwa, królowa kochanych przez wielu mieszkańców szlagierów. Niedawno premierę miał teledysk do jej utworu "Sekret miłości". Tekst zdradza odpowiedź na pytanie, co jest najważniejsze w tym gorącym uczuciu. 63-letnia piosenkarka w kusym stroju odkrywa długie nogi i kusi swoich fanów. Czy to będzie hit na miarę "Dałabym Ci dała"? Czas pokaże. Musicie to zobaczyć!

Czytaj więcej o Teresie Werner: Niewiele osób wie, ile ta gwiazda ma lat. Szczęka opada! To prawdziwa seksbomba. Fani ze Śląska ją uwielbiają

Na początku kwietnia odbyła się premiera teledysku z najnowszej płyty Teresy Werner do tytułowej piosenki "Sekret miłości". Śląska diwa przygotowała w ten sposób niespodziankę dla swoich fanów. "Wiem, że czekaliście cierpliwie na ten moment i za to wam bardzo dziękuję. Cierpliwość zostaje zawsze nagrodzona. Wierzę w to, że niezwykle sentymentalna i nastrojowa melodia spodoba się i będzie wam towarzyszyć każdego dnia. Treść, którą napisało życie, a ja przelałam na papier i zaśpiewałam dla was dotyczy tak naprawdę każdego z nas, jest tam gdzie prawdziwe uczucie dwojga ludzi, gdzie miłość", napisała piosenkarka na Facebooku i zaznaczyła, że to jej świąteczny prezent dla jej słuchaczy. Utwór cieszy się już sporą popularnością. Zobaczcie poniżej wideo! 

Teresa Werner, czyli piosenkarka ze Śląska. To popularna w regionie artystka

Teresa Werner zadebiutowała w wieku 16 lat w Zespole Pieśni i Tańca „Śląsk”, w którym występowała 32 lata i 8 miesięcy, będąc najdłużej występującą tam artystką. Jako solistka zespołu występowała m.in. w Stanach Zjednoczonych, w nowojorskich Carnegie Hall i na Broadwayu, a także w Japonii i Chinach. W 1991 reprezentowała „Śląsk” na Festiwalu Piosenki Ludowej w Republice Południowej Afryki, na którym zajęła pierwsze miejsce. Karierę solową rozpoczęła w 2011 roku, wydając singiel „Miłość jest piękna” w Wydawnictwie Muzycznym ESKA z Zabrza. Wkrótce ukazał się pierwszy album artystki, Spełnić marzenia, który uzyskał status platynowej płyty. Jeden z jej największych hitów, mający w serwisie Youtube ponad 28 milionów odsłon, to "Dałabym ci dała". 

Rafał Brzozowski o występie na Eurowizji, piosence Ride i wsparciu innych artystów
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE