Teresa Werner ogłosiła cudowne wieści. Fani oszaleli z radości! "Wielkie gratulacje"

2021-04-26 9:06
Teresa Werner ogłosiła cudowne wieści. Fani oszaleli z radości! Wielkie gratulacje
Autor: Facebook; Teresa Werner Teresa Werner ogłosiła cudowne wieści. Fani oszaleli z radości! "Wielkie gratulacje"

Teresa Werner to znana i lubiana piosenkarka ze Śląska. Diwa, mistrzyni szlagierów, w trakcie minionego weekendu podzieliła się z fanami radosną informacją w mediach społecznościowych. Taka wiadomość na Facebooku wywołała prawdziwy zachwyt. W komentarzach wysyp bardzo miłych komentarzy. "Wielkie gratulacje", czytamy w licznych wpisach.

Spis treści

  1. Teresa Werner ogłosiła cudowne wieści. Fani oszaleli z radości! "Wielkie gratulacje"
  2. Tak przez lata zmieniała się Teresa Werner. Zobaczcie zdjęcia!
  3. Teresa Werner, czyli piosenkarka ze Śląska. To popularna w regionie artystka

Teresa Werner ogłosiła cudowne wieści. Fani oszaleli z radości! "Wielkie gratulacje"

Teresa Werner, piosenkarka pochodząca ze Śląska, cieszy się od lat niegasnącą popularnością. Niedawno gwiazda wypuściła w sieci nowy teledysk do swojego utworu "Sekret miłości". Wygląda na to, że przypadł on do gustu słuchaczom, o czym świadczą cudowne wieści, ogłoszone przez Werner w trakcie weekendu na Facebooku. Po tym, co artystka napisała w mediach społecznościowych, fani wręcz oszaleli z radości. Zamieszczają pod jej wpisem dziesiątki komentarzy. "Wielkie gratulacje", czytamy po wielokroć. Chodzi o wynik, jaki "Sekret miłości" osiągnął w serwisie Youtube. "Ponad 100 000! odsłon na YouTube teledysku do piosenki "Sekret miłości". Dziękuję Kochani", napisała Teresa Werner (pisownia oryginalna) na Facebooku. To faktycznie fantastyczne wieści dla piosenkarki, które świadczą o tym, że ma ona wciąż rosnące grono miłośników. "Dalszych sukcesów', życzą fani. 

Tak przez lata zmieniała się Teresa Werner. Zobaczcie zdjęcia!

Teresa Werner, czyli piosenkarka ze Śląska. To popularna w regionie artystka

Teresa Werner zadebiutowała w wieku 16 lat w Zespole Pieśni i Tańca „Śląsk”, w którym występowała 32 lata i 8 miesięcy, będąc najdłużej występującą tam artystką. Jako solistka zespołu występowała m.in. w Stanach Zjednoczonych, w nowojorskich Carnegie Hall i na Broadwayu, a także w Japonii i Chinach. W 1991 reprezentowała „Śląsk” na Festiwalu Piosenki Ludowej w Republice Południowej Afryki, na którym zajęła pierwsze miejsce. Karierę solową rozpoczęła w 2011 roku, wydając singiel „Miłość jest piękna” w Wydawnictwie Muzycznym ESKA z Zabrza. Wkrótce ukazał się pierwszy album artystki, Spełnić marzenia, który uzyskał status platynowej płyty. Jeden z jej największych hitów, mający w serwisie Youtube ponad 28 milionów odsłon, to "Dałabym ci dała". 

Rafał Brzozowski o występie na Eurowizji, piosence Ride i wsparciu innych artystów
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE