Teresa Werner odważnym zdjęciem poprawia nastrój fanom. Ogłosiła nowinę! "Przerywamy smutki"

2021-05-06 7:33
Teresa Werner odważnym zdjęciem poprawia nastrój fanom. Ogłosiła nowinę! Przerywamy smutki
Autor: Mat. prasowe Teresa Werner odważnym zdjęciem poprawia nastrój fanom. Ogłosiła nowinę! "Przerywamy smutki"

Teresa Werner dba o swoich fanów od lat, co widać i słychać między innymi na koncertach śląskiej diwy, kiedy sale pękają w szwach. Piosenkarka ma grono wiernych słuchaczy, którzy trwają przy niej i wspierają niezależnie od okoliczności. Teraz gwiazda postanowiła poprawić im humor! Wstawiła odważne zdjęcie, ogłaszając przy tym nowinę. To potwierdzenie tego, o czym pisaliśmy na łamach "Super Expressu" kilka dni temu. Wspaniale! "Przerywamy smutki", napisała Teresa Werner.

Spis treści

  1. Teresa Werner poprawia nastrój fanom. Ogłosiła nowinę! "Przerywamy smutki"
  2. Kuszące zdjęcie Teresy Werner z ważną informacją. Sprawdź, o co chodzi:
  3. Koncerty. Gdzie wystąpi Teresa Werner? Jakie są ceny biletów?
  4. Kim jest Teresa Werner? Popularna artystka zachwyca od lat
  5. Tak zmieniała się Teresa Werner przez lata. Zobacz zdjęcia:

Teresa Werner poprawia nastrój fanom. Ogłosiła nowinę! "Przerywamy smutki"

"Przerywamy smutki, myślimy o szczęściu, poprawiamy nastrój, włączamy pozytywne emocje. Wyruszamy z domu. Koncert jest dobry na wszystko! Już nie mogę doczekać się spotkania z Wami", napisała Teresa Werner na Facebooku. Zamieściła w mediach społecznościowych odważne zdjęcie, kusząc w pięknej sukience, gdzie poinformowała o koncercie w Bydgoszczy. To potwierdzenie tego, o czym pisaliśmy kilka dni temu na łamach "Super Expressu". Gwiazda, jak wynika z informacji zawartych na jej stronie internetowej, ruszy w trasę koncertową. W jakich miastach wystąpi? Ile kosztować będą bilety? Sprawdźcie poniżej więcej szczegółów.

Kuszące zdjęcie Teresy Werner z ważną informacją. Sprawdź, o co chodzi:

Koncerty. Gdzie wystąpi Teresa Werner? Jakie są ceny biletów?

Gdzie wystąpi Teresa Werner? W jakim terminie artystka da koncert? Znamy wszystkie miasta i terminy, w których pojawi się piosenkarka ze Śląska. To łącznie 26 miast znajdujących się na terenie całej Polski. Pełną listę znajdziecie tutaj: Teresa Werner rusza w trasę koncertową po całej Polsce. Znamy terminy i ceny biletów!. W zależności od terminu i miasta, ceny biletów na koncert Teresy Werner się różnią. W niektórych miejscach bilety kupimy już za 50 złotych, a w innych - nawet za 80 złotych. Ważne jest to, że - jak informuje organizator -  niezależnie od tego, że na jubileuszowe koncerty Teresy Werner bilety mogą być droższe, to te zakupione dotychczas, zachowują swoją ważność. Chodzi o koncerty, które zostały przełożone z 2020 roku na 2021 rok. Pełny cennik znajdziecie na oficjalnej stronie Teresy Werner: www.teresawerner.pl. Fani są zachwyceni jej koncertami, co widać po komentarzach: "artystka zjawiskowa i niepowtarzalna", "wspaniały koncert, jestem zachwycony", "cudowne widowisko", "coś niesamowitego" - wypisują fani Teresy Werner. 

Kim jest Teresa Werner? Popularna artystka zachwyca od lat

Teresa Werner zadebiutowała w wieku 16 lat w Zespole Pieśni i Tańca „Śląsk”, w którym występowała 32 lata i 8 miesięcy, będąc najdłużej występującą tam artystką. Jako solistka zespołu występowała m.in. w Stanach Zjednoczonych, w nowojorskich Carnegie Hall i na Broadwayu, a także w Japonii i Chinach. W 1991 reprezentowała „Śląsk” na Festiwalu Piosenki Ludowej w Republice Południowej Afryki, na którym zajęła pierwsze miejsce. Karierę solową rozpoczęła w 2011 roku, wydając singiel „Miłość jest piękna” w Wydawnictwie Muzycznym ESKA z Zabrza. Wkrótce ukazał się pierwszy album artystki, Spełnić marzenia, który uzyskał status platynowej płyty. Jeden z jej największych hitów, mający w serwisie Youtube ponad 28 milionów odsłon, to "Dałabym ci dała". 

Tak zmieniała się Teresa Werner przez lata. Zobacz zdjęcia:

Rafał Brzozowski zaprasza do oglądania Eurowizji 2021
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE