Fryzjerzy

i

Autor: pixabay

TOP 15 Najlepsze salony fryzjerskie na Śląsku! Będą otwarte od 18 maja! [ZDJĘCIA]

2020-05-15 12:22

18 maja, zgodnie z trzecim etapem odmrożenia gospodarki, będzie można skorzystać z usług fryzjerskich. Oczywiście pod zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Wiele osób czekało na tę możliwość! Gdzie udać się do fryzjera? Zobacz najlepsze zakłady fryzjerskie na Śląsku.

Zakłady fryzjerskie otwarte od 18 maja! Jakie są zasady?

Zgodnie z nowym rozporządzeniem rządu od 18 maja będą mogły funkcjonować zakłady fryzjerskie. Konieczne będzie jednak zastosowanie się do zasad sanitarnych. Zgodnie z nimi, pomiędzy pracownikami zostanie zachowana bezpieczna odległość 1,5 metra, a w przypadku braku takiej możliwości - ustawione zostaną przepierzenia pomiędzy stanowiskami pracy. Fryzjerzy i kosmetyczki będą zobowiązani do noszenia rękawiczek, maseczek, a nawet gogli i przyłbic, ubrani będą też w odzież ochronną, jednorazową lub tekstylną. Z kolei wizyty będą umawiane telefonicznie lub przez internet. Przyjmowane będą osoby zdrowe. Sami klienci będą zobowiązani do noszenia maseczek, rękawiczek jednorazowych i/lub dezynfekcji rąk. Więcej szczegółowych informacji możecie przeczytać TUTAJ.

Najlepsze salony fryzjerskie na Śląsku [TOP 15]

Wybraliśmy 15 najchętniej polecanych salonów fryzjerskich w woj. śląskim. Sprawdźcie, które z nich są w waszej okolicy - być może zainspiruje was to do wiosennej metamorfozy. Spieszcie się jednak z rezerwacją, bowiem wiele osób będzie chciało w najbliższym czasie zmienić swoją fryzurę. W końcu przez 2 miesiące nie było możliwości strzyżenia, farbowania i przeprowadzania innych zabiegów na głowie. Sprawdźcie w naszej galerii, które salony uznaliśmy za najlepsze. 

Groby polskich homoseksualistów. Niezapomniani
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE