Najlepszy kebab w Katowicach - ranking TOP 10

i

Autor: Shutterstock Najlepszy kebab w Katowicach - ranking TOP 10

Mniam!

Tu zjesz najlepszy kebab w Katowicach. TOP 10 miejsc według mieszkańców i turystów. Sprawdź ranking!

2023-02-12 7:00

Czy są tu jacyś miłośnicy kebabów? Ten ranking jest specjalnie dla Was. Oto TOP 10 najlepszych kebabów w Katowicach. Będąc w stolicy Śląska tych miejsc nie można ominąć. Stworzyliśmy ranking najlepszych kebabów w Katowicach i okolicach opierając się na opiniach z Google - tam mieszkańcy i turyści najchętniej jadali ten popularny w Polsce fast food. Czy zgadzasz się z naszym rankingiem najlepszych kebabów w Katowicach?

Gdzie zjesz najlepszy kebab w Katowicach? Tu znajdziecie TOP 10 najlepszych miejsc

Kebab to jedno z najpopularniejszych dań typu fast-food. Pochodząca z Turcji potrawa, od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem Polaków. Nie inaczej jest w Katowicach, w których nie brakuje lokali serwujących dobry kebab. Bez problemu, czy to w centrum miasta, czy na osiedlach, znajdziemy kebab zrobiony z kurczaka, baraniny czy mięsa mieszanego z dodatkiem ulubionych sosów. Kebab w Polsce, również w Katowicach, to obok pizzy najpopularniejsze danie fast-food, ukochane nie tylko przez imprezowiczów, ale nawet rodziny z dziećmi. I nic w tym złego - dobrze przyrządzony kebab to niebo w gębie!

Gdzie w Katowicach kupimy dobry kebab? 

Tak, w Katowicach bez problemu znajdziemy dobry kebab, czy to “na miejscu”, czy “z dowozem na telefon”. Podobnie jak w innych miastach, niektóre lokale serwują kebab przez cały dzień i noc, 24h na dobę.

Wśród najpopularniejszych lokali w Katowicach, położonych niekoniecznie w centrum, wymienić można te znajdujące się przy ul. Kościuszki, Stawowej, 3 Maja czy okolicach dworca. Jednak czy popularny = najlepszy? 

Ranking najlepszych kebabów w Katowicach według użytkowników Google

Przygotowaliśmy ranking najlepszych kebabów w Katowicach i okolicach posiłkując się opiniami zostawionymi przez internautów (uwzględniliśmy jedynie miejsca mające min. 400 opinii).

Zobacz Ranking najlepszych kebabów w galerii zdjęciowej

Sonda
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany