Agnieszka Maciąg

i

Autor: Podlewski/AKPA Agnieszka Maciąg z pilnym przesłaniem do Polek: Mamy w sobie niesamowitą, potężną moc

Rozwój duchowy

Agnieszka Maciąg z pilnym przesłaniem do Polek. Była modelka i autorka poradników przypomina: Mamy w sobie niesamowitą, potężną moc

2023-05-02 5:02

Niegdyś topowa modelka, dziś autorka książek o astrologii i rozwoju duchowym - Agnieszka Maciąg ma ważne słowa dla Polek. Pisarka opublikowała na swoim Instagramie wskazówki na nadchodzący czas. „Odzyskaj swoją moc” – apeluje do kobiet i podaje rozwiązanie, które ma pomóc przywrócić spokój ducha. Internautki są poruszone i wdzięczne za ten wpis. „Świetny post, który skłania do przemyśleń. Dziękuję”.

Agnieszka Maciąg od lat jest dla wielu osób przewodniczką duchową. Była modelka odnalazła swoje nowe powołanie m.in. w astrologii. Ma na koncie kilka książek, dzięki którym mnóstwo osób zrozumiało siebie i świat. Czytelniczki doceniły takie poradniki, jak m.in.: „Ścieżki duszy. Astrologia dla zrozumienia siebie i swoich bliskich”, „Twoja wewnętrzna moc. Jak żyć dobrze w niespokojnych czasach” czy „Słowa mocy. Sztuka tworzenia szczęśliwego życia”. Jedną z ostatnich książek Agnieszki Maciąg jest „Dobrostan. O szczęśliwym, bogatym i spełnionym życiu”. Tym wydawnictwem autorka motywuje czytelniczki do zmian w życiu i cytatem z tej książki podzieliła się na Instagramie.

Agnieszka Maciąg z pilnym przesłaniem do Polek: Mamy w sobie niesamowitą, potężną moc

Agnieszka Maciąg pisze książki ale także prowadzi bloga i jest aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie dzieli się z czytelniczkami swoimi spostrzeżeniami i radami. Dla wielu fanek jest też ogromnym wsparciem, dlatego jej posty cieszą się niezwykłą popularnością. Tym razem była modelka zwróciła uwagę na to, jak zawalczyć o siebie. W tym celu zacytowała fragment swojej ostatniej książki „Dobrostan”.

- „Ludzie nie mają pojęcia, jak wielką mocą dysponują. Często otoczenie chce, byśmy uwierzyli, że jesteśmy słabi, bezsilni i bezradni. To nieprawda! Mamy w sobie niesamowitą, potężną moc - jest nią nasz czas, uwaga i nasza świadomość. To dzięki niej możemy kreować intencje i podnosić swoje wibracje. „Ciemna strona” mocy doskonale o tym wie, dlatego kradnie naszą uwagę, przekonując, że jesteśmy jedynie ofiarami okoliczności, że jesteśmy beznadziejni i słabi. Odzyskaj swoją moc. Zawalcz o swój dobrostan. Uwierz, że oznacza on znacznie więcej niż stan posiadania. Zauważ, czym zajmują się giganci technologiczni – cały czas analizują nasze poczynania w sieci i opracowują nowe narzędzia, aby jak najdłużej utrzymać naszą uwagę przed ekranami (...). A teraz zastanów się, co możesz zrobić, aby poświęcić więcej uwagi, energii i czasu na tworzenie tego, co Cię wzbogaca, co tworzy Twój dobrostan we wszystkich obszarach życia".

Pod postem pisarki pojawiło się mnóstwo komentarzy, w którym fanki dziękują za ważne dla nich słowa i dzielą się swoimi spostrzeżeniami.

ZOBACZ TEŻ: Te trzy znaki zodiaku czeka trudny czas. Horoskop na zaćmienie Księżyca w maju ma dla nich ważną wskazówkę. Tylko najbardziej światli ludzie przekują porażkę w sukces

- Dziękuję Agnieszko, właśnie tych słów potrzebowałam dzisiaj. Jestem silniejsza bardziej, niż mogę to sobie wyobrazić

- Mam I jestem wdzięczna za te książkę. Była ze mną w bardzo trudnym dla mnie momencie.

- Pani Agnieszko. Zakręty życia są momentami, które o tej sile nas informują. Właśnie odwijam dawno zwinięte skrzydła. Nawet nie miałam pojęcia, że w tym zwinięciu tak mocno urosły. Dziękuję za to przypomnienie. Pozdrawiam z wdzięcznością - komentują internautki.

Sonda
Robisz coś tylko dla siebie każdego dnia?
Maria Pakulnis u Jaruzelskiej: TRZEBA UMIEĆ ZDERZYĆ SIĘ ZE ŚMIERCIĄ