Wróżka Aida z przesłaniem dla Polaków. Wskazuje na częsty błąd, który zamyka drogę do szczęścia

i

Autor: Niemiec/Akpa Wróżka Aida z przesłaniem dla Polaków. Wskazuje na częsty błąd, który zamyka drogę do szczęścia

Ważne słowa

Wróżka Aida z przesłaniem dla Polaków. Wskazuje na częsty błąd, który zamyka drogę do szczęścia

2023-04-17 13:35

Aida Kosojan-Przybysz znana w Polsce jako wróżka Aida kolejny raz podzieliła się z Polakami ważnym przesłaniem. Wizjonerka zwróciła uwagę na częsty błąd, przez który tracimy szansę na spełnienie. Jedno słowo, które jest jak klucz zamykający pokój z napisem „Szczęście”.

Wróżka Aida nie ma wątpliwości, że słowa mają moc. Niektóre nas uskrzydlają, inspirują, dodają energii, inne sprawiają, że wszystko przestaje mieć sens, zamykają drogę do szczęścia czy sprawiają, że czujemy się źle. Wszystko, co wypowiadamy i myślimy trafia do Wszechświata, dlatego warto zastanowić się czego tak naprawdę oczekujemy i używać odpowiednich wyrazów. Przecież tak działają afirmacje. Na co wizjonerka często zwraca uwagę w swoich mediach społecznościowych. Tym razem Aida Kosojan-Przybysz podzieliła się z fanami ważnym przesłaniem dotyczącym słowa „nigdy”.

Wróżka Aida z przesłaniem dla Polaków. Wskazuje na częsty błąd, który zamyka drogę do szczęścia

Aida Kosojan-Przybysz to znana jasnowidzka z Gruzji, która od lat mieszka w Polsce. Dar jasnowidzenia odziedziczyła po babci. To właśnie ona przewidziała, że Aida zwiąże swoją przyszłość z naszym krajem i mężem Polakiem. Aida jest duchowym wsparciem dla wielu osób. Na swoim Instagramie zostawia wskazówki, które pomagają przetrwać trudne chwile a czasem odnaleźć szczęście i sens. Tym razem wizjonerka zwróciła uwagę na słowo „nigdy”.

- Nigdy nie mów nigdy. Nigdy to słowo klucz, którym zamykasz umysł, serce i duszę – napisała na Instagramie Aida Kosojan-Przybysz.

Tymi słowami wizjonerka wzbudziła mnóstwo entuzjazmu wśród fanów.

ZOBACZ TEŻ: Tylko osoby o ponadprzeciętnej inteligencji dostrzegają na obrazku ten szczegół. Mają wyjątkową osobowość i szósty zmysł. Psychotest ilustracyjny

- To prawda. Sama każdego dnia powtarzam sobie te slowa- nigdy nie mów nigdy oraz niemożliwe nie istnieje.

- Poza tym jest przewrotne.  Przynajmniej u mnie działa jak psikus. Ile razy powiem, że "już nigdy", natychmiast okazuje się, że jest właśnie tak, że pojawia się okoliczność, której chciałam zaprzeczyć i czy chcę, czy nie, muszę jakoś zareagować albo zrobić coś, co miałam zamiar przestać robić. Dlatego nie mówię "nigdy".

- Prawda. Zawsze to powtarzam znajomym Anglikom w pracy i doznają olśnienia - komentują internauci.

Sonda
Używasz słowa "nigdy"?
Festiwal Roślin w Rzeszowie
Nasi Partnerzy polecają