Klątwa

i

Autor: SHUTTERSTOCK

Jak odczarować urok?

Czujesz totalnie przemęczenie i brak Ci energii? Sprawdź, czy ktoś mógł na Ciebie rzucić urok. Jak go odczarować i odbić złe życzenia

2024-02-18 17:28

Jak odczarować urok? Niektóre osoby wierzą, że rzucanie klątw i uroków jest możliwe i bliscy z naszego otoczenia mogą to zrobić. Świat pełen jest osób, które nam źle życzą i czekają aż potknie nam się noga. Jak sprawdzić, czy ktoś rzucił na Ciebie urok lub klątwę? Okazuje się, że osoby zainteresowane tematem mają na to kilka, prostych sposobów. Równie ważne jest odczynianie uroków. Zobacz, jakie są na to sposoby.

Uroki i klątwy - czym są?

Uroki i klątwy to zagadnienie znane od setek lat. Dawniej wierzono, że odpowiadają one za złe rzeczy, które nam się przytrafiają. Mogły dotykać nawet całe miasta, a klątwę zrzucono na przykład mało urodzajne lato, czy wybuchającą epidemię. Dzisiaj wiemy, że za te wydarzenia odpowiada coś innego jednak nadal wieli osób wierzy, że rzucanie uroków i klątw jest możliwe. Ich zdaniem to ataki energetyczne, które mają wyrządzić szkodę danej osobie. Są zawsze rzucane celowo i świadomie oraz mogą dotyczyć wielu aspektów życia, czy to miłosnego, czy kwestii związanych z naszych dobrostanem. Uznaje się, że urok ma mniejsze działanie i jest lżejszy od klątwy. 

Wróżki ostrzegają, by nigdy nie dać się ponieść złym emocjom. Energia, która wokół nas krąży może się wtedy skumulować i zostać wymierzona w konkretną osobę. Szczególnie jeżeli ma ona osłabiona aurę. Pamiętaj, by nikomu źle nie życzyć i wyobrażać sobie czyjegoś nieszczęścia. 

Zobacz także: Quiz, czy masz w sobie boski pierwiastek. Odpowiedz na te pytania i sprawdź, czy drzemie w Tobie Bóg lub Bogini. Psychotest na osobowość wyjawi prawdę

Jak sprawdzić, czy ktoś rzucił na nas urok?

Pierwszymi objawami uroków jest spadek nastroju i łatwe popadanie w stany melancholii. Spadkowi nastroju często towarzyszą koszmary i poczucie lęku po przebudzeniu. Osoba, na która został rzucony urok staje się wycofana i przestaje uczestniczyć w życiu towarzyskim. Często jest przemęczona i nie ma na nic ochoty, może także odczuwać dziwne zapachy nie mające swojego źródła. Ostatnią fazą są niewytłumaczone zjawiska i nieszczęśliwe wypadki. Wokół takiej osoby zaczyna kumulować się pech, który daje mocno o sobie znać. 

Chcesz sprawdzić, czy ktoś rzucił na Ciebie urok? Zgodnie z ezoterycznymi wskazówkami będzie do tego potrzebować szklankę z wodą, do której kolejno wrzucaj świeżo zgaszone zapałki. Jeżeli utrzymają się one na wodzie to nie jesteś pod wpływem złego uroku. 

Jak odczynić urok lub klątwę?

W odczynianiu uroków najważniejszą rolę odgrywa dobra energia. Rozwiązaniem może być medytacja, która pomoże Ci skumulować dobre myśli i przepędzić złe moce. 

Sonda
Wierzysz w uroki i klątwy?
Świętokrzyskie. Zimowy PGE Narodowy na lodowisku w Skarżysku-Kamiennej
Listen on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki