Dwa znaki zodiaku w całym horoskopie będą płakać ale pełnia i zaćmienie Księżyca w listopadzie będzie miała wpływ na wszystkich. Czego nie robić 8.11.2022r.?

i

Autor: PIRO /Pixabay Dwa znaki zodiaku w całym horoskopie będą płakać ale pełnia i zaćmienie Księżyca w listopadzie będzie miała wpływ na wszystkich. Czego nie robić 8.11.2022r.?

Astrologia i zjawsika na niebie

Dwa znaki zodiaku w całym horoskopie będą płakać ale pełnia i zaćmienie Księżyca w listopadzie będą miały wpływ na wszystkich. Czego nie robić 8.11.2022r.?

2022-11-07 14:07

Pełnia Księżyca od zawsze niesie za sobą napięcia, stres i niepokój, a kiedy towarzyszy jej zaćmienie Księżyca ta energia działa ze zdwojona siłą. Tak będzie właśnie 8 listopada. Pełnia Bobrzego Księżyca będzie miała wpływ na każdy ze znaków zodiaku. Jednak horoskop dla dwóch z nich jest szczególnie mało optymistyczny. Sprawdź, co przyniesie pełnia oraz zaćmienie Księżyca w listopadzie 2022.

Pełnia i zaćmienie Księżyca w listopadzie 2022 wydarzą się już we wtorek 8 listopada. To ważne wydarzenie astrologiczne, które będzie miało wpływ na każdy ze znaków zodiaku a w szczególności na Wagę i Raka. Jednak każdy Zodiak odczuje, że nadszedł finał, zapowiadający długo oczekiwany koniec sezonu zaćmień. Pełnia Księżyca w listopadzie przyniesie długo oczekiwane rezultaty romantycznych i finansowych inwestycji. Jeśli pamiętasz co wydarzyło się w maju podczas pełni w Skorpionie teraz będziesz czuć podobnie. Dostaniesz odpowiedzi. Sprawdzisz, czy wszystko zostało uzdrowione, a jeśli nie to Księżyc w Byku oświetli miejsca, które wymagają przepracowania. Tematem tej pełni Księżyca jest uczciwość i sprawiedliwość, co może sprawić, że niektóre osoby będą się denerwować w związku z tematami rządzonymi przez Wenus, takimi jak miłość, pieniądze i piękno. Nie ma potrzeby bać się tego, co jest dobre, ani nie należy projektować złych uczuć w kierunku ludzi, którzy oddają się przyjemności, o ile świadomie nie wyrządzają krzywdy innym.

Horoskop na pełnię Księżyca w listopadzie. Zaćmienie odczują wszystkie znaki zodiaku

Energia zaćmienia Księżyca jest bardzo głęboka, przyspiesza decyzje, ujawnia prawdy, przynosi zakończenia i początki. Możemy spodziewać się niecodziennych sytuacji, które wpłyną na naszą wewnętrzną przemianę. Pełnia Księżyca w listopadzie ma miejsce, gdy Wenus ( która rządzi Bykiem), jest w znaku Skorpiona dlatego zamiast czystej błogości możesz spodziewać się raczej słodko-gorzkich doświadczeń. Horoskop na tę pełnię niesie coś dla każdego znaku i ogólnie każdy powinien zachować spokój. Przyjrzeć się swoim relacjom z bliskimi i z samym/samą sobą. Jednak Waga i Rak szczególnie muszą mieć się na baczności.

Horoskop na pełnię Księżyca w listopadzie. Waga i Rak

Horoskop na pełnię Księżyca w listopadzie dla Wagi i Rak jest bardzo podobny. Osoby urodzone pod tymi znakami powinny wykorzystać czas pełni i zaćmienia na sprawdzenie ludzi, którzy ich otaczają. Szczególne jeśli chodzi o sprawy sercowe. O ile Rak może myśleć tylko o niewinnym flircie, to osoba po drugiej stronie może mieć całkiem poważne zamiary. Dlatego lepiej od razu wyznaczyć granice żeby nikogo nie zranić. W przypadku Wagi chodzi o oszukiwanie siebie i innych. Wago, czas zacząć działać za nim będzie za późno. Ta pełnia to dobry czas, by zajrzeć w głąb siebie i poznać prawdę o sobie. I w jednym i w drugim przypadku poleją się łzy, które oczyszcza atmosferę.

ZOBACZ TEŻ: Te znaki zodiaku mają na co czekać. Zima 2022/2023 będzie dla nich wyjątkowo dobra. Horoskop ma dla nich dobrą wróżbę

Rytuały na pełnię i zaćmienie Księżyca w listopadzie 2022. Czego nie robić 8.11.2022r.?

Po pierwsze - zachowaj spokój! Gdy twoje emocje zaczną brać górę nie pozwól im się rozhulać. Zatrzymaj się i zadaj sobie pytania: „Dlaczego tak się denerwują?” „Czego potrzebuję, aby czuć się bezpiecznie?”. Po drugie – odpuść! Jeśli od dawna zmagasz się z trudna relacją, chowasz urazę do bliskich lub dalszych znajomych – puść to! Przestań rozpamiętywać krzywdy, życz dobrze tym, których zostawiasz i zacznij bez nich nowe życie. Po trzecie – zrób sobie dobrze! Tak, tak, dobrze widzisz. Weź kąpiel w ziołach (szałwia, rumianek), lub z ulubionym płynem do kąpieli np. pachnącym czekoladą. Przygotuj zdrowe ale pyszne jedzenie, włącz ulubioną muzykę i znajdź chwile tylko dla siebie. Możesz także oczyścić aurę i mieszkanie paląc kadzidła z białej szałwii.

Pełnia i zaćmienie Księżyca w listopadzie. Kiedy i o której godzinie. Gdzie oglądać w Polsce?

Pełnia Księżyca w listopadzie 2022 wypada 8 dnia miesiąca o godzinie 12:02. Księżyc, przy dobrej pogodzie oraz bezchmurnym niebie, będzie widoczny gołym okiem z każdego miejsca w Polsce także wieczorem. Do obserwacji nie będzie nam potrzebny teleskop ani inny profesjonalny sprzęt. Jednak jeśli chcemy zrobić dobre zdjęcia najlepiej obserwować Księżyc za miastem, z terenów wolnych od sztucznego światła. Teleskop, lornetka i dobry aparat mogą pomóc w uzyskaniu dobrego rezultatu. Księżyc będzie dobrze widoczny także dzień wcześniej po zmroku. To wyjątkowe zjawisko na niebie najczęściej nazywamy Pełnią Bobrzego Księżyca. Inne nazwy pełni w listopadzie to Mroźny Księżyc oraz Ciemny Księżyc. 8 listopada nastąpi także zaćmienie Księżyca. Jednak zjawisko nie będzie widoczne z Polski. Nasz ziemski satelita od lat lat fascynuje ludzkość. Jego cykle służyły niegdyś jako pewnego rodzaju kalendarz, ustalający mijające lata, ale również pory polowań czy zbiorów. Dlatego starożytne kultury nadawały każdej pełni inną nazwę, nawiązującą do specyficznego w danym okresie zachowania fauny i flory. Podobnie jest z Pełnią Bobrzego Księżyca w listopadzie. Skąd dokładnie pochodzi jej nazwa?

Pełnia Księżyca listopad 2022. Skąd nazwa Pełnia Bobrzego Księżyca?

Jak pisaliśmy wyżej pełnia Księżyca w listopadzie określana jest także jako Mroźny Księżyc lub Ciemny Księżyc. Te nazwy pochodzą od warunków pogodowych – szybko zapadającą noc i temperatury, które zwiastują zimę. Jednak najpopularniejszym określeniem tego zjawiska jest Pełnia Bobrzego Księżyca. Podobnie, jak inne nazwy, tak i ta jest związana z naturą oraz działalnością człowieka. Choć jednoznacznej odpowiedzi na pytanie skąd pochodzi najpopularniejsza nazwa listopadowej pełni – nie ma. Rdzenni Amerykanie w listopadzie zastawiali pułapki na bobry. Ale pełnia jedenastego miesiąca w roku mogła zostać nazwana także od zwiększonej aktywności bobrów budujących zimowe zapory.

ZOBACZ TEŻ: To 4 znaki że Twój partner Cię zdradza. Prywatny detektyw nie ma złudzeń. Test na wierność

Sonda
Odczuwasz wpływ pełni Księżyca?
Horoskop. Co mówi o tobie znak zodiaku?
Nasi Partnerzy polecają