Horoskop

i

Autor: Shutterstock Horoskop

Astrologia i horoskopy

Gehenna jednego ze znaków zodiaku z horoskopu. We wrześniu otrzyma wiadomość, która sprawi, że w jeden dzień przybędzie mu 10 lat. Jak grom z jasnego nieba

2023-08-24 4:46

Horoskop na wrzesień 2023 mówi o wielkiej burzy w szklance wody. Jeden z dwunastu znaków zodiaku nie będzie miał łatwo. Astrologia szykuje dla niego trudny okres, w których trzeba będzie udowodnić swoją siłę. Ten znak zodiaku może niebawem otrzymać wiadomość, która zwali go z nóg. Będzie to niemiła niespodzianka, która wymusi na nim szybkie działanie i zmianę swojego życia. Horoskop mówi, że ten znak zodiaku będzie musiał pogodzić się z tym i szybko nauczyć się żyć w nowej rzeczywistości.

Przepowiednia dla znaków zodiaku na wrzesień 2023. Ten znak zodiaku dostanie złe wieści

Horoskop na wrzesień 2023 wskazuje, że w tym roku pierwszy miesiąc jesieni będzie nienajlepszy dla wielu znaków zodiaku. Będą się one mierzyły ze spadkiem energii i brakiem chęci do działania. Układ planet może sprawić, że będzie przemęczeni, wszechobecna chandra i poczucie przemijania lata będzie jeszcze bardziej dotkliwe. Jeden z znaków zodiaki będzie musiał we wrześniu zmierzyć się również z nieoczekiwanymi problemami. Otrzyma on wiadomość, jakiej się nie spodziewał. Horoskop wskazuje, że tym znakiem zodiaku ma być Koziorożec. W życiu Koziorożca już niedługo pojawi się osoba, która przekaże mu złe wieści. Astrologia mówi, że mogą one dotyczyć zarówno życia zawodowego, jak i prywatnego. Wieści te nie będą pomyślne i będą wymagały od Koziorożca nagłej zmiany planów. Trzeba będzie działać szybko, tylko natychmiastowa interwencja uchroni Koziorożca od poważniejszych konsekwencji. Dla równowagi, horoskop mówi, że październik 2023 będzie udany i Koziorożec poczuje wtedy wewnętrzny spokój, a w jego życiu zapanuje harmonia. 

Zobacz również: Ten znak zodiaku odkryje szokującą prawdę. Horoskop na magiczny Niebieski Księżyc, 31 sierpnia napełni nas marzeniami. Co przyniesie pełnia Księżyca w sierpniu?

Sonda
Czy horoskopy Ci się sprawdzają?
Widok jak z apokalipsy. "Ornament" obraca się w gruz
Listen on Spreaker.