Rytuały na niebieską pełnię Księżyca w sierpniu. Zapal świecę i wizualizuj szczęście i dobrobyt

i

Autor: Shutterstock

Ważne słowa

Ten znak zodiaku odkryje szokującą prawdę. Horoskop na magiczny Niebieski Księżyc, 31 sierpnia napełni nas marzeniami. Co przyniesie pełnia Księżyca w sierpniu?

2023-08-23 12:15

Horoskop na drugą pełnię Księżyca w sierpniu ma ważne wskazówki dla jednego znaku zodiaku. Choć tę wyjątkową pełnię, która zdarza się raz na trzy lata, odczuje każdy zodiak. Niebieski Księżyc w Rybach przyniesie marzenia i wskaże drogę, którą warto podążać w najbliższym czasie. Dlaczego pełnia Księżyca 31 sierpnia jest wyjątkowa, co przyniesie i jak ją wykorzystać?

Horoskop na pełnię Księżyca 31 sierpnia 2023 przynosi informacje szczególnie istotne dla jednego znaku zodiaku, który bardzo mocno odczuje Niebieski Księżyc. Tym, co czyni tę pełnię wyjątkową, jest to, że występuje ona w znaku Ryb, który jest ostatnim znakiem zodiaku. Energia Ryb przynosi głęboką, refleksyjną i marzycielską atmosferę. Dzięki dodatkowemu szczęściu i optymizmowi super pełni Księżyca lepiej zrozumiemy, co trzeba zostawić, aby całym sercem ruszyć w przyszłość.

ZOBACZ TEŻ: Dlaczego warto palić szałwię? 5 korzyści płynących z tlących się liści szałwii. Zrób to, a szybko poczujesz efekty

Spis treści

  1. Kosmiczna latarka oświetli drogę. Horoskop na pełnię księżyca w sierpniu przepowiada, że ten znak zodiaku odkryje szokującą prawdę
  2. Dwa rytuały na Pełnię Księżyca 31 sierpnia. Zapal niebieską świecę i zobacz, co się stanie
  3. Niebieski Księżyc – co oznacza nazwa? Dlaczego druga pełnia Księżyca w sierpniu 2023 jest taka wyjątkowa?

Kosmiczna latarka oświetli drogę. Horoskop na pełnię księżyca w sierpniu przepowiada, że ten znak zodiaku odkryje szokującą prawdę

Druga pełnia Księżyca w sierpniu będzie mocno odczuwalna dla Byka. Jeśli to twój znak zodiaku, już kilka dni przed pełnią, możesz wyczuć pewne emocje bulgoczące w głębi twojego serca. Są one związane z ludźmi w twoim otoczeniu. Pełnie mają talent do ujawniania prawd, a Niebieski Księżyc nie jest wyjątkiem. Ta Luna jest jak kosmiczna latarka oświetlająca twoje relacje, ujawniająca, co naprawdę myślisz o swoich przyjaciołach. Zyskasz również wgląd w to, jak ich osobiste cele i filozofie pokrywają się z twoimi. W tym czasie ważne jest, aby porzucić założenia, które możesz mieć na temat przyjaciół i znajomych. Możesz zdać sobie sprawę, że pewne osoby w twojej społeczności powstrzymują cię przed pełnym wykorzystaniem swojej mocy i docenieniem twoich działań. Użyj tej magicznej energii, aby zobaczyć jasność i stać się silniejszym, zarówno w swoim kręgu społecznym, jak i na osobistej ścieżce do swoich marzeń. Zadaj sobie pytanie — czy nie poświęciłem siebie zbyt wiele dla dobra innych i czy mogę być bardziej świadomy tego, jakie są prawdziwe intencje ludzi?

Dwa rytuały na Pełnię Księżyca 31 sierpnia. Zapal niebieską świecę i zobacz, co się stanie

Najbliższa pełnia Księżyca w znaku rozmarzonych Ryb sprawi, że poczujemy silną zmian. Możemy mieć problemy z logicznym myśleniem, ponieważ pochłonie nas świat fantazji. Nasze emocje będą silne i przytaczające. Dlatego podczas pełni 31 sierpnia zapal niebieską świecę, która symbolizuje wewnętrzny spokój i mądrość. Niesie też inspiracje, prawdę i uzdrawianie również duchowe. Rozpal płomień ją z intencją na odnalezienie równowagi w związku, miłości do siebie i bliźnich. Wizualizuj szczęścia i bogactwo. Świeca musi wypalić się do końca. Zerkaj na nią co jakiś czas i myśl o wypowiedzianej intencji. Rozwiązanie przyjdzie w ciągu najbliższych dni. Kolejnym rytuałem, który możesz przeprowadzać podczas każdej pełni Księżyca, jest oczyszczająca kąpiel. Sól od wieków jest używana w rytuałach oczyszczania zarówno pomieszań, jak i ludzi. Podobnie zresztą jak woda. Podczas pełni — jeśli masz taka możliwość – weź ciepłą kąpiel z dodatkiem soli morskiej lub himalajskiej. Spróbuj się odprężyć i pomyśl, które relacje z otoczeniem sprawiają, że czujesz się dobrze, a które wprowadzają niepokój. „Złap” te, które ci nie służą i w miarę możliwości usuń ze swojego życia, lub postaraj się ograniczyć kontakty z toksycznymi ludźmi. To trochę, jak wiosenne porządki w domu – twoim domu, jakim jest ciało i umysł. Przygotuj się na nowe wyzwania z czystą i dobrą energią.

Niebieski Księżyc – co oznacza nazwa? Dlaczego druga pełnia Księżyca w sierpniu 2023 jest taka wyjątkowa?

Jak podaje Amerykańska Agencja Kosmiczna (NASA), niebieską pełnią nazywamy drugą pełnię Księżyca w jednym miesiącu. Cykl księżycowy trwa 29,5 dnia, a to oznacza, że „Niebieski Księżyc” może wystąpić jedynie w miesiącach, które mają 30 lub 31 dni. 1 sierpnia mogliśmy zaobserwować pełnię „Pełnią Księżyca Jesiotrów”. Jeszcze jedna superpełnia rozświetli niebo w nocy z 30 na 31 sierpnia dokładnie o godzinie 3:35. Podczas pełni „Niebieskiego Księżyca” ziemski satelita wcale nie staje się błękitny. Ma taki odcień, jak przy zwykłej pełni. Jednak dawniej, podczas erupcji wulkanów zabarwiał się na niebiesko. Tak było np. w 1883 roku po erupcji wulkanu Krakatoa. Według folklorysty z Memorial University of Newfoundland Philipa Hiscocka termin „Niebieski Księżyc” pojawił się ok. 400 lat temu. Oznaczał coś niedorzecznego i używano go w zamiast słowa „nigdy”, np. „zrobię to, gdy na niebie pojawi się Niebieski Księżyc”. Oznaczało to, że wcale nie mamy zamiaru zabierać się za żadną pracę. W języku angielskim „Niebieski Księżyc” oznacza coś, na co długo trzeba czekać - „once in a blue moon” - raz na „Niebieski Księżyc”. Od lat 30. XX wieku nazwy zaczęto używać w astronomii.

ZOBACZ TEŻ: Zioło, które przyciąga bogactwo. Posadź w ogrodzie, bo uzdrawia rośliny. Napar z kwiatów działa uspokajająco i zapobiega wzdęciom

Sonda
Jak na Ciebie wpływa pełnia Księżyca?
Horoskop. Co mówi o tobie znak zodiaku?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany