Wiosna 2023 zachęci do miłosnych igraszek. Horoskop daje wskazówki na łóżkowe figle. Ten znak zodiaku jest najzdolniejszym kochankiem

i

Autor: Pexels/Pixabay Wiosna 2023 zachęci do miłosnych igraszek. Horoskop daje wskazówki na łóżkowe figle. Ten znak zodiaku jest najzdolniejszym kochankiem

Astrologia i horoskopy

Horoskop miesięczny na maj. To będzie miesiąc miłości i ognistych romansów. Ten znak zodiaku może wdać się w niebezpieczną relacją

2023-05-01 10:27

Horoskop miesięczny na maj dla wszystkich znaków zodiaku. Maj to miesiąc miłości i wielkich uczuć, tak będzie również w astrologii. Los zaplanował dla znaków zodiaku wiele romantycznych uniesień i praktycznie wszyscy mogą liczyć na poprawę życia uczuciowego. Sprawdź swój horoskop na maj 2023, który specjalnie dla Ciebie przygotowała wróżka Cesaria.

Horoskop miesięczny na maj 2023

Horoskop miesięczny na maj 2023: Baran 21.03-20.04

Miłość i partnerstwo: W stałych związkach Barany przejmą inicjatywę i zmieni się dynamika relacji. Natomiast, single zaczną szukać potencjalnego partnera w miejscach, których nigdy wcześniej nie odwiedzały.

Praca i finanse: W pracy czekają Cię nowe wyzwania i wymagające większej uwagi zadania. Pochłoną Cię całkowicie. Finanse dobre. Możesz liczyć na zastrzyk gotówki.

Zdrowie: Możliwe lekkie przeziębienie i chwilowe zmiany nastroju.

Horoskop miesięczny na maj 2023: Byk 21.04-21.05

Miłość i partnerstwo: Single nawiążą nową relację, która będzie się dynamicznie rozwijała. W stałych związkach Byk podejmie rozmowy ku poprawieniu jakości związku. Dojdzie do pojednania i wyjaśnienia nieporozumień.

Praca i finanse: W pracy pojawią się sytuacje frustrujące. Nerwowa atmosfera będzie panowała między Tobą, a dwoma innymi pracownikami. Możliwe kłótnie. Nieoczekiwane odpływy finansowe mogą pogłębić Twój kiepski nastrój.

Zdrowie: Zadbaj o stopy i dłonie.

Horoskop miesięczny na maj 2023: Bliźnięta 22.05-21.06

Miłość i partnerstwo: Samotne Bliźnięta zwiększą swoją aktywność na portalach randkowych, co korzystnie przełoży się na ich efektywność. Uda się nawiązać interesującą znajomość. W stałych związkach miłość, spokój i harmonia.

Praca i finanse: Utkniesz w papierach i nierozwiązanych sprawach. Kontrahenci ociągać się będą w opłaceniu faktur, przez co będziesz miała poczucie, że stoisz w miejscu. Twoje finanse w tym miesiącu będą stabilne i niezagrożone.

Zdrowie: Zadbaj o serce i ciśnienie krwi.

Horoskop miesięczny na maj 2023: Rak 22.06-22.07

Miłość i partnerstwo: Życie uczuciowe odstawisz na dalszy plan, aby skoncentrować się na sprawach zawodowych. Nadmiar obowiązków sprawi, że zaniedbasz partnera, a jeśli jesteś singielką zrezygnujesz z poszukiwań partnera.

Praca i finanse: Nowe obowiązki i rosnące wymagania przełożonego wobec Ciebie wywoływać będą nerwową atmosferę w pracy. Trudno Ci będzie skupić się na tym co ważne, dlatego możesz popełniać drobne błędy. Finanse będą ruchome, ale pod kontrolą.

Zdrowie: Odezwą się niezaleczone dolegliwości.

Horoskop miesięczny na maj 2023: Lew 23.07-22.08

Miłość i partnerstwo: Zaangażujesz się w nową relację. Chętnie będziesz randkowała i przyjmowała zaproszenia adoratorów. W stałych związkach powróci równowaga, dzięki szczerym rozmowom. Uda Wam się rozwiązać długo trwające problemy i odzyskać spokój.

Praca i finanse: Pogodzisz się z koleżanką z pracy, z którą byłaś skonfliktowana. Dzięki temu lepiej będzie Ci się pracowało. Finanse będą zrównoważone i kontrolowane.

Zdrowie: Będziesz musiała zająć się problemem zdrowotnym, z którym zmagałaś się w ubiegłych miesiącach.

Horoskop miesięczny na maj 2023: Panna 23.08-22.09

Miłość i partnerstwo: Zakochasz się bez pamięci w mężczyźnie, którego od dawna poszukiwałaś. Jeśli pozostajesz w stałym związku, będziesz usatysfakcjonowana jego jakością. Wzajemna miłość powodować będzie, że bardziej zbliżycie się do siebie.

Praca i finanse: Spokój, harmonia i przewidywalność w pracy sprawi, że bardziej będzie Ci się chciało pracować. Twoja efektywność i skuteczność wzrośnie. Poczujesz spełnienie i satysfakcję z wykonywanych zadań. Finanse będą dobre, możliwa premia lub podwyżka.

Zdrowie: Zadbaj o kolana. Możliwe dolegliwości bólowe kolan.

Zobacz także: Nadzwyczajna data 01.05.2023. Wibracja tego dnia otworzy nową ścieżkę. To będzie graniczna data. Wydarzą się cuda, pod których wstanie nowe słańce nad horyzontem

Horoskop miesięczny na maj 2023: Waga 23.09-23.10

Miłość i partnerstwo: Z partnerem zaczniecie wszystko od nowa. Dacie sobie jeszcze jedną szansę i na nowych zasadach zaczniecie budować związek. Single nawiążą nową znajomość. Niektóre Wagi odnowią kontakt z byłym partnerem.

Praca i finanse: Otrzymasz wiadomość o atrakcyjnej inwestycji. Możliwość pomnożenia majątku będzie tak bardzo realna, że wejdziesz w tą inicjatywę. W pracy spadnie na Ciebie dużo obowiązków. Poczujesz większą odpowiedzialność, niż zwykle.

Zdrowie: Zadbaj o nerki i układ moczowy.

Horoskop miesięczny na maj 2023: Skorpion 24.10-22.11

Miłość i partnerstwo: Jeśli jesteś w stałym związku, to skoncentruj się na partnerze, gdyż pojawi się osoba trzecia. Niewinne spotkania z kolegą mogą być początkiem ognistego romansu. Single choć będą dużo randkować, to nie zbudują jeszcze stałej relacji.

Praca i finanse: Ktoś komu ufałaś i na kim mogłaś w pracy polegać zachowa się wobec Ciebie nieetycznie. Powodem będzie zazdrość o Twoje sukcesy. Finanse dobre i niezagrożone.

Zdrowie: Kontroluj regularnie ciśnienie krwi.

Horoskop miesięczny na maj 2023: Strzelec 23.11-21.12

Miłość i partnerstwo: W sprawach sercowych wszystko układać się będzie po twojej myśli. Samotne Strzelce będą adorowane i zapraszane na randki. Natomiast w stałych związkach Strzelców nastąpi wyraźna poprawa. Powróci uczucie, zrozumienie i zaufanie.

Praca i finanse: Odniesiesz sukces. Uda Ci się zrealizować plan lub dojdziesz do upragnionego celu. Zauważysz też korzyści finansowe ze swoich starań. Efektywność Twoich działań w końcu będzie wymierna.

Zdrowie: Chroń przed słońcem najbardziej delikatne części ciała.

Horoskop miesięczny na maj 2023: Koziorożec 22.12-20.01

Miłość i partnerstwo: Pogłębi się Twoja tęsknota za byłym partnerem lub przyjacielem. W związku z tym napiszesz do niego wiadomość z nadzieją na odnowienie znajomości. W stałych związkach chwilowe oddalenie partnerów, brak rozmów i wzajemnego zainteresowania.

Praca i finanse: W dalszym ciągu w pracy będzie nadmiar obowiązków, z którymi odważnie zmierzysz się. Pod koniec miesiąca poczujesz wyczerpanie, dlatego powinnaś pozwolić sobie na wypoczynek. Finanse niezmienne.

Zdrowie: Możliwe nawracające dolegliwości jelit.

Horoskop miesięczny na maj 2023: Wodnik 21.01-20.02

Miłość i partnerstwo: Wzrośnie Twoja atrakcyjność, co zostanie zauważone przez potencjalnych adoratorów. Chętnie przyjmować będziesz zaproszenia na randki, ale jeszcze bez zaangażowania emocjonalnego. W stałych związkach spokój i bezpieczeństwo.

Praca i finanse: Zmiana harmonogramu zajęć zawodowych wywróci do góry nogami Twój plan dnia. Trzeba będzie dostosować się do tych zmian. Finanse zagrożone i niepewne.

Zdrowie: Zadbaj o dolny odcinek kręgosłupa i biodra.

Horoskop miesięczny na maj 2023: Ryby 21.02-20.03

Miłość i partnerstwo: Przed Tobą znaczące zmiany. Nastąpi poprawa stosunków między partnerami w stałych związkach lub pogorszenie relacji, jeśli wcześniej było dobrze. Single nawiążą nową, ciekawą relację, która pozytywnie rokować będzie na przyszłość.

Praca i finanse: Rozpoczniesz nową pracę. Otrzymasz awans lub przejdziesz do innego działu. Poczujesz, że idziesz nową drogą zawodową. Z głową pełną pomysłów będziesz zawodowo efektywna. Finanse nieznacznie lepsze.

Zdrowie: Zadbaj o układ oddechowy.

Wróżka Cesaria

i

Autor: Anna Bojda Wróżka Cesaria

Horoskop miesięczny dla czytelników se.pl przygotowała Wróżka Cesaria. Chcesz dowiedzieć się, co cię czeka w przyszłości, czy wybory, których dokonałaś są dobre? Skontaktuj się z wróżką, klikające w TEN LINK.

Sonda
Wierzysz w horoskopy?
Mydło i powidło po lubelsku. Lubelska Giełda Staroci gościła tłumy lublinian i turystów.