Wielki horoskop miłosny na 2024 rok. Wszystkie znaki zodiaku czekają zmiany

i

Autor: Shutterstock Wielki horoskop miłosny na 2024 rok. Wszystkie znaki zodiaku czekają zmiany

Co przyniesie 2024?

Horoskop miłosny na 2024 rok. Przepowiednia zmian dla każdego znaku zodiaku. Gwiazdy zwiastują romanse, śluby

2023-12-09 5:24

Dokładny horoskop miłosny na 2024 rok będzie inny dla każdego znaku zodiaku, a także dla każdej osoby, jeśli patrzymy na to zagadnienie indywidualnie. Jednak to, co zapisane jest w gwiazdach na 2024 rok, wskazuje na sporo zmian w ogólnym życiu miłosnym każdego zodiaku. Oto romantyczna przepowiednia na 2024 rok. Sprawdź, czy masz szanse na miłość i co może się zmienić w Twoim życiu uczuciowym.

Dokładny horoskop miłosny na 2024r. Przepowiednia zmian dla każdego znaku zodiaku

Horoskop miłosny 2024: Baran (21.03–19.04)

Dla Ciebie ten rok rozpocznie się od miłosnych obietnic. Być może poznasz kogoś wyjątkowego lub pogłębisz relacje w istniejącym związku. W marcu, drogi Baranie możesz nawet rozważać małżeństwo, jeśli twój związek trwa od dłuższego czasu. Lato upłynie pod kątem ekscytujących romantycznych uniesień, jednak w sierpniu zachowaj ostrożność ze względu na retrogradację Wenus. Jesień może nie wydawać się tak bogata w wydarzenia, ale pod koniec roku wszystko nabierze pikanterii.

Horoskop miłosny 2024: Byk (20.04–20.05)

Byku, to jest Twój rok, a w miłości sprzyjać będą szczególnie luty i październik. Marzec, kwiecień, maj, wrzesień i listopad mogą być miesiącami, w których rozwijają się satysfakcjonujące relacje. Grudzień może przynieść jeszcze więcej miłosnych uniesień. Uważaj jednak w styczniu oraz w czerwcu, lipcu i sierpniu, aby uniknąć uczucia zazdrości i podejmować przemyślane decyzje.

Horoskop miłosny 2024: Bliźnięta (21.05–20.06)

Początek roku może być ekscytujący dla Bliźniąt. Samotni mają szanse na spotkanie miłości szczególnie w pierwszym kwartale roku. Ci, którzy są w związku, w okolicach maja będą nawet mówić o ślubie. Czerwiec i lipiec mogą przynieść pewne emocje, ale retrogradacja Wenus od lipca do września może skłonić Cię do poświęcenia trochę czasu na przemyślenie wszystkiego, pomimo chwil szczęścia w sierpniu. Listopad zapowiada się obiecująco pod względem romantycznym, ale pozostałe miesiące mogą wymagać drobnych zmian i ostrożnego obchodzenia się ze związkiem.

Horoskop miłosny 2024: Rak (21.06–22.07)

2024 będzie rozkręcał się średnio namiętnie. Bez ekscesów i romantycznych uniesień. Jednak wszystko zmieni się, kiedy zrozumiesz, w jaki sposób postrzegasz siebie i innych, oraz co wpływa na Twoje relacje. Miłość i namiętność przyjdą w lutym, marcu, maju, wrześniu, części października, listopada i grudnia.

Horoskop miłosny 2024: Lew (23.07–22.08)

Drogi Lwie uważaj, bo aż do 19 lutego miłość może płatać Ci figle, bądź w tym czasie ostrożny. Do połowy marca będziesz się czuć świetnie, ale kwiecień może wymagać pewnych kompromisów. Miłość może rozkwitnąć na początku maja. W czerwcu romantyczne uniesienia nastroją Cię do działania w każdej dziedzinie. Połowa sierpnia będzie cudowna i magiczna. Podobnie jak sprzyjające romansom wrzesień i listopad. Ochłoniesz w październiku i grudniu. Zdejmiesz różowe okulary i podejdziesz do uczuć, kierując się rozumem.

Horoskop miłosny 2024: Panna (23.08–22.09)

Styczeń nie przyniesie większych uniesień i miłosnych zawirowań. Krew zacznie krążyć znacznie szybciej dopiero w lutym. Marzec, kwiecień i maj zapowiadają się bardzo interesująco. Tutaj będzie działo się tyle, że nie raz może zabraknąć tchu. Od czerwca do września możesz mieć ochotę się wycofać, nawet biorąc pod uwagę rozstanie w lipcu, sierpniu i wrześniu. Od połowy października wszystko zacznie się stabilizować i strach przed głębszą relacją, a nawet ślubem, zniknie.

Horoskop miłosny 2024: Waga (23.09–22.10)

Pierwsze dwa miesiące roku będą pełne pasji i namiętności, co może nawet doprowadzić do ślubu w marcu. Kwiecień będzie spokojniejszy pod względem romantycznych uniesień, natomiast maj i czerwiec to czas zalotów nawet w wieloletnich związkach. Lipiec, sierpień i wrzesień to czas wielu rozmów i egzekwowania miłosnych deklaracji. W październiku może nastąpić kryzys, ale w listopadzie wszystko uda się naprawić. Natomiast w grudniu skup się na rozmowach i szczerym wyrażaniu uczuć.

Horoskop miłosny 2024: Skorpion (23.10–21.11)

Cały styczeń będzie wiało chłodem, ale w lutym uczucia roztopią lód. W miłości będzie jak w pogodzie, stopniowo do maja rozkwitnie romans. Czerwiec może jednak przynieść pewne wyzwania ze względu na twój zaborczy charakter. Konsekwencją będą myśli o rozstaniu, które mogą pojawić się w lipcu. Nie działaj w emocjach, dobrze wszystko przemyśl i nie bój się rozmawiać o uczuciach. Przełom przyjdzie pod koniec sierpnia, a wrzesień przyniesie dużo szczęścia. Od tego momentu aż do końca roku spodziewaj się nowych romansów, decyzji o ślubie lub romantycznych niespodzianek.

ZOBACZ TEŻ: To najstarszy znak zodiaku w całym horoskopie. Sprawdź, czy twój wiek mentalny jest zgodny z datą urodzenia

Horoskop miłosny 2024: Strzelec (22.11–21.12)

Styczeń zacznie się romantycznie, ale w lutym, zamiast miłosnych uniesień może dopaść Cię proza życia. W marcu i kwietniu będzie dużo okazji do randkowania, na horyzoncie majaczy także małżeństwo. W maju znów zawirowania, ale od czerwca do września wszystko nabierze tempa. Spodziewaj się drobnych sprzeczek w październiku, jednak otwarte i szczere rozmowy pomogą rozwiązać nieporozumienia, by dobrze zakończyć rok.

Horoskop miłosny 2024: Koziorożec (22.12–19.01)

Koziorożcu, w ogólnym rozrachunku to będzie piękny rok. Styczeń i luty wypełnisz miłością. Tak będzie do połowy marca, kiedy może wkraść się zazdrość. Do połowy kwietnia pokonasz te niepożądane uczucia. Namiętne chwile i wahania przeżyjesz w czerwcu i lipcu. W zależności od sytuacji możesz zbliżyć się do drugiej połówki lub rozejść się, aby poszukać szczęścia u boku kogoś innego. Sierpień upłynie na romantycznych rozmyślaniach. Wrzesień i listopad będą neutralne, ale październik i grudzień mogą wymagać więcej wysiłku w pielęgnacji lub budowaniu związku.

Horoskop miłosny 2024: Wodnik (20.01–18.02)

W styczniu będziesz niczym królowa śniegu, jednak lutym może pojawić się ktoś, kto roztopi lód Twojego serca. Na początku marca możesz mieć delikatne wątpliwości, które szybko znikną pod wpływem euforii działającej do czerwca. Jednak do czerwca będziesz miał okres euforii. W lipcu i sierpniu gorące uczucia ostudzi retrogradacja Wenus. Ulga od emocji przyjdzie we wrześniu i przyniesie harmonię aż do końca roku. Ten spokój może sprawić, że niektórzy mogą nawet rozważyć zawarcie związku małżeńskiego w październiku, a single zmienić swój status.

Horoskop miłosny 2024: Ryby (19.02–20.03)

Pod względem miłosnym, ten rok będzie rozkręcał się powoli, jednak do czasu. Miłość może spaść jak grom z jasnego nieba. Strzała amora będzie celna i walentynki zapowiadają się niesamowicie, a to dopiero preludium. Fala uniesień będzie miała kulminację w marcu. Konsekwencją mogą być zaręczyny lub ślub w kwietniu albo w maju. Single mogą doświadczyć miłości od pierwszego wejrzenia w czerwcu. Lato przynosi romanse i spotkania, ale od września możesz być bardziej pochłonięty pracą. W listopadzie i grudniu szansa na zbliżenia i zacieśnienie relacji z wyjątkową osobą.

Sonda
Wierzysz w horoskopy?
Tańczące z promocjami 07.12.2023
Nasi Partnerzy polecają