Jak podrywać po 50-tce?

i

Autor: Shutterstock Jak podrywać po 50-tce?

Sposób na podryw

Jak powinny podrywać kobiety po 50-tce? Spraw, by wymarzony mężczyzna otulił Twe ramiona niczym wytrwany kochanek

2023-03-24 13:49

Wielu osobom wydaje się, że wiek po 50-tce to już nie czas na szaleńczą miłość i podryw. To całkowity błąd, kobiety w tym wieku są dojrzałe i doskonale wiedzą, czego oczekują od życia i partnera. Dojrzały podryw i miłość to bardzo świadome poznawanie siebie i wspólne budowanie związku. Choć nie jest to już raczej czas fruwających motyli w brzuchu, podryw może być również ekscytujący. Jak podrywać po 50-tce? Czego oczekują kobiety, które szukają partnerów w wieku dojrzałym?

Jak podrywać mężczyzn 50+? Sposoby na dojrzały podryw

Kobieta dojrzała to przede wszystkim kobieta świadoma. Panie w tym wieku doskonale wiedzą czego chcą, mają pewien bagaż doświadczeń i nie dają sią tak łatwo omotać, jak to czasem bywa w młodszym wieku. Nie znaczy to jednak, że związki i podryw w wieku dojrzałym muszą być nudne i pozbawione szaleństwa. Jak podrywać po 50tce?

Zobacz również: Co rok urodzenia mówi o Tobie? Numerologia wskazuje, że osoby urodzone w tych latach prześladuje pech, a inne mogą liczyć na nieustającą mannę z nieba

Wykorzystaj swoje mocne cechy

Dojrzali mężczyźni cenią u kobiet samoświadomość. Wykorzystaj swoje atuty, nie bój się mówić o swoich zainteresowaniach. Lepisz garnki, a może zrobiłaś niedawno interesują kurs? Panowie po 50-tce oczekują od partnerek czegoś więcej niż jedynie wyglądu, zainteresuj ich swoją osobą. 

Nie pozbywaj się kobiecości

Kobieta w każdym wieku może być seksowna i uwodzicielska. Nie bój się eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Bądź subtelna, delikatna, ale dodaj sobie odrobinę pazura. Postaw na swoje ulubione szpilki i sukienkę, którą uwielbiasz.

Nie bój się dotyku i cielesności

Dobry flirt opiera się przede wszystkim na kontakcie wzrokowym i delikatnym dotyku. Muśnij nieśmiało jego dłonie lub połóż rękę na jego ramieniu. Uśmiechaj się szczerze i patrz mu głęboko w oczy. 

Pozwól mu mówić i bądź pod wrażeniem jego umiejętności

Mężczyźni bez względu na wiek lubią być chwaleni i doceniani. Podczas randki wykaż zainteresowanie jego pracą i rodziną. Zadawaj pytania i praw komplementy. To podbuduje jego ego i sprawi, że wytworzy się między wami więź. 

Sonda
Lubisz flirtować?
Daria od hitu Paranoia jako Miley Cyrus w Twoja Twarz Brzmi Znajomo