Mężczyźni o tych imionach ZDRADZAJĄ najczęściej! Lepiej miejcie ich na oku! [GALERIA]

i

Autor: pixabay.com

Znaczenie imion męskich

Mężczyźni o tych 3 imionach przyciągają kobiety jak magnes. To urodzeni buntownicy. Z nim przeżyjesz przygodę życia

2023-06-20 13:43

Zgodnie ze znaczeniem imion męskich panowie o tych trzech imionach to urodzeni buntownicy. Mówi się o nich, że to niegrzeczni chłopcy, którzy przyciągają płeć piękną niczym magnes. Każda kobieta marzy o przygodzie u ich boku. Czy to prawda, że łobuz kocha najbardziej? Sprawdź, na których mężczyzn lepiej uważać i dlaczego posiadacze tych imion to niepokorni buntownicy.

Mężczyźni o tych imionach to urodzeni buntownicy

Powszechnie utarło się, że kobiety lgną do tych niegrzecznych mężczyzn. W poszukiwaniu partnera przedstawicielki płci pięknej często zwracają uwagę na silne emocjonalne wrażenie, które mężczyzna na nich wywiera. Przyjmuje się, że dla kobiet ważna jest męska otwartość na doświadczenia. Skrajne wartości na tej skali przyjmują prawdziwi buntownicy. Mężczyźni zwani łobuzami, to często tacy, którzy noszą jedno z trzech opisanych niżej imion. Sprawdź, czy znasz takiego niepokornego buntownika!

3 imiona męskie należące do niegrzecznych chłopców

Jakub – jest wyjątkowo aktywny i ruchliwy. Poszukuje nowych i ekscytujących doświadczeń, ponieważ szybko się nudzi. Jego poszukiwanie nowości wiąże się z brakiem strachu, dlatego będzie on podejmował się ryzykownych zachowań, również w relacjach z kobietami. W codzienności charakteryzuje go niepokorność wobec obowiązujących zasad.

Mariusz – uwielbia znajdować się w centrum wydarzeń. Potrafi on brać odpowiedzialność za swoje działania, jednak charakteryzuje go silny egoizm. Będzie on walczył o wartości i dumę, m.in. poprzez buntowanie się, jednak jedynie dla swojego osobistego dobra. Nie jest w stanie poświęcić się dla innych, nawet dla bliskich.

Dominikjest otwarty na poznawanie nowych ludzi, przez co jego partnerki nie czują się do końca bezpiecznie i wyraźnie objawiają swoją zazdrość. Dominik bywa impulsywny i ma tendencję do agresywnego reagowania na nieprzychylne sytuacje. Przez to opisać go można jako agresywnego w sytuacjach stresowych. Kobiety nazywają go łobuzem.

Sonda
Czy uważasz, że to mężczyzna powinien zarabiać na rodzinę, a kobieta zajmować się domem?
Michael Patrick Kelly dla Radia ESKA - o płycie, emocjach i tajemnicy