Ulubione kierunki wakacyjne Polaków MOCNO PODROŻAŁY! Ile zapłacimy w 2022 roku za wyjazd?

i

Autor: pixabay.com

Tajemnice charakteru

Na wakacje wybierasz góry, jeziora czy morze? Sprawdź co mówi o Tobie miejsce Twojego urlopu

2022-07-27 10:42

Wiele jest obszarów, które charakteryzują ludzką psychikę i upodobania. Niektórzy wierzą, że są to znaki zodiaku, inny skreślają taką opcję. Jeżeli jednak wierzyć pewnym przewidywaniom, miejsce wybrane przez Ciebie na wakacyjny wyjazd może świadczyć o Twojej osobowości. Zobacz zatem, co miejsce spędzania przez Ciebie urlopu w wakacje 2022 mówi o Twojej osobie!

Góry

Uwielbiasz spędzać czas w samotności, wycisza Cię to i prawdziwie relaksuje. Cisza, spokój i natura są dla Ciebie idealną wizją wakacji. Charakteryzuje Cię sporadyczna lub ciągła chęć ucieczki z zatłoczonych miejsc. Lubisz nosić ubrania wykonane starannie, niezależnie od ich ceny. Chętnie wydajesz pieniądze na stylizacje eleganckie i tego stylu trzymasz się również w lato. Do Twoich ulubionych zapachów należy: świerkowy, skoszonej trawy, benzyny, a także różne kwiatowe aromaty.

Jezioro

Trudno Ci dokonać wyboru pomiędzy tętniącym życiem miastem, a cichą wsią i kontaktem z naturą. Jesteś fanką aktywnych rozrywek, rekreacji sportowej. Twój styl opiera się głównie na wygodzie i funkcjonalności. Chętnie inwestujesz swoje zarobki w wakacyjne outfity, stroje kąpielowe czy okulary przeciwsłoneczne. Uwielbiasz zapachy świeże i owocowe.

Morze

Lubisz poznawać duże ilości nowych ludzi. Tętniące życiem miasta to Twój żywioł, w którym świetnie odnajdujesz się nawet w późnych godzinach. Najchętniej ubierasz się w stylu basic lub całkiem odmiennie – wystrzałowo. Na wszelkie imprezy bowiem chętnie nosisz wzorzyste lub świecące stylizacje. Pasują do Ciebie zapachy ciężkie, kwiatowe i przede wszystkim kobiece.

Sonda
Gdzie najlepiej spędzić wakacje w Polsce?
Będziesz płacić abonament za klimę w samochodzie! | ESKA XD - Prosto z salonu #54

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki