Numerologia na 2023 rok

i

Autor: SHUTTERSTOCK Numerologia na 2023 rok

Pod jakim numerem mieszkasz?

To bardzo ważne! Numer mieszkania ma gigantyczne znaczenie w numerologii. Ten numer przynosi szczęście i obfitość

2023-05-24 11:49

Numerologia skrywa wiele tajemnic. Niektórzy wierzą, że numer mieszkania lub domu niesie za sobą przekaz i magiczne znaczenie. Zgodnie z numerologią numer mieszkania może być dobrą wróżbą dla ich mieszkańców lub nawet przyczyną problemów. Wibracja liczb może oddziaływać na domowników i mieć wpływ na ich zachowanie. Zobacz, co znaczy numer Twojego mieszkania.

Co numer mieszkania mówi o Tobie? Sekrety liczb skrywają prawdę

Numerologia to magiczne znaczenie liczb i cyfr. Otacza nas ona praktycznie w każdym aspekcie życia, również w tym bardzo prozaicznym i codziennym, jak numer mieszkania. Wibracja liczb może wpływać bezpośrednio na nasze zachowanie i otaczającą nasz aurę. Sprawdź, numerologiczne znaczenie numeru mieszkania lub domu.

Zobacz także: Tylko osoby o ponadprzeciętnej intuicji i bystrości umysłu mają takie sny. To furtka do innego świata, przez którą przechodzi ich podświadomość. Sprawdź, czy jesteś w tej grupie

Jak sprawdzić numerologiczną cyfrę mieszkania? 

Jeżeli Twój numer mieszkania składa się z jednej cyfry to wszystko jasne. W przypadku liczbowego numeru mieszkania musisz dodać do siebie wszystkie cyfry. Czynność tą powtarzaj aż uzyskasz pojedynczą cyfrę. 

Co oznacza numer mieszkania w numerologii?

Mieszkanie numer 1

Kochasz ryzyko i nie boisz się podejmować nowych wyzwań. Bywasz jednak samolubny i swoje potrzeby stawiasz na pierwszym miejscu. Wibracja liczba sprzyja Ci podczas wydarzeń towarzyskich i dodaje odwagi w poznawaniu nowych ludzi. 

Mieszkanie numer 2

Uwielbiasz spokój i harmonię. Nie lubisz zmian, a Twoje mieszkanie jest azylem, w którym czujesz się bezpiecznie. Mieszkanie o numerze2 sprzyja budowaniu bliskości i zakładaniu rodziny. To idealne gniazdo do wychowywania dzieci. 

Mieszkanie numer 3 

Pod tym numerem mieszkają imprezowicz i dusze towarzystwa. To dobre mieszkania dla studentów, którzy potrzebują się wyszumieć i uwielbiają, jak coś się dzieje. Zawsze jest tu tłoczno i nigdy nie ma nudy. 

Mieszkanie numer 4  

Numerologiczna czwórka sprzyja poczuciu bezpieczeństwa. To dobry numer dla firmy lub jednoosobowej działalności. Ten numer mieszkania pobudza kreatywność i przyciąga dobrą energię. 

Mieszkanie numer 5 

To idealnie miejsce dla miłośników natury. Pod tym numerem kwiaty i inne rośliny rosną jak na drożdżach. Dobra energia otacza swoją ochroną wszystko. Sprzyja pracy i miłości wśród domowników. 

Mieszkanie numer 6 

To idealny balans. Pod tym numerem znajdziesz równowagę w życiu i uspokoisz skołatane nerwy. To doskonałe mieszkanie dla nowopoznanych par, które odnajdą w nich poczucie miłości i wzajemnego szacunku.

Mieszkanie numer 7

Numerologiczna siódemka to przede wszystkim duchowość. To dobre mieszkania dla osób lubiących medytację oraz poszukujących duchowej równowagi w życiu. Pod tym numerem odzyskasz spokój i odnajdziesz siebie.

Mieszkanie numer 8

Ten numer mieszkania posiada wibrację sukcesu. To dobre miejsce dla osób zaczynających nową pracę lub szukających inspiracji. Pomaga w skupieniu oraz nie rozprasza myśli. To mieszkanie urodzonych liderów. 

Mieszkanie numer 9 

Uwielbiasz działać i nie boisz się ryzyka w życiu. Mieszkanie numer 9 pozwoli uczuć Ci się na błędach i da odwagę do podejmowania nowych decyzji. Będziesz czuć się w nim bezpiecznie, a złe emocje Cię opuszczą. 

Jeżeli po zsumowaniu cyfr mieszkania otrzymałeś liczbę 11 lub 22 to wibracje mistrzowskie. 11 oznacza silną intuicję, a 22 ogromną władzę. 

Sonda
Wierzysz w numerologię?
Jak kiedyś powstawał film rysunkowy?

Nie lubisz poranków? Są na to proste sposoby!

Posłuchaj, co radzi Krystyna Mirek, autorka książki "Uwierz w szczęście"!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają