Numerologia roku urodzenia

i

Autor: Shutterstock Numerologia roku urodzenia

Magiczne znaczenie cyfr

Osoby z tą cyfrą w dacie urodzenia są wyjątkowe. Numerologia zapewniła im magiczną ochronę przed pechem i niepowodzeniami. Sprawdź, czy jesteś w tej grupie

2023-09-06 14:02

Numerologia pozwala nam odczytywać ukryte znaczenie cyfr w naszym życiu. Szczególnie ważne są liczby z naszej daty urodzenia i to one mogą zdradzić nam najwięcej. Każda z 9 cyfr ma swoje magiczne wibracje, które oddziałują na świat zewnętrzny. Jeżeli posiadasz w swojej dacie urodzenia tę jedną cyfrę to jesteś prawdziwym szczęściarzem, a jeżeli powtarza się ona kilkukrotnie to zdecydowanie jesteś w czepku urodzony.

Co data urodzenia mówi o Tobie. Te osoby prawdziwi szczęściarze

Numerologia jedna z dziedzin ezoteryki, której początki sięgają starożytności. Nawet wybitni greccy matematycy uważali, że to właśnie w liczbach zaklęta jest magia i boski porządek świata. Szczególnie ważna jest numerologia z daty urodzenia ponieważ może ona dostarczyć nam wielu informacji o osobowości danej osoby. Jedna z cyfr w numerologii ma wyjątkowe znaczenie i jeżeli występuję w Twojej dacie urodzenia to znak, że zostałeś naznaczony przez los. Jesteś chroniony przed nieszczęściami i masz w sobie siłę, które inni mogą Ci zazdrościć. O jakiej cyfrze mówi numerologia?

Sprawdź także: Numer mieszkania w numerologii. To pod jakim numerem mieszkasz zdradzi o Tobie więcej niż Ci się wydaje

Szczęśliwa cyfra w numerologii. Osoby, które mają ja w dacie urodzenia to wybrańcy

Jedną z najpotężniejszych cyfr w numerologii jest 3. Symbolizuje ona samospełniające się szczęście i realizację marzeń. To ochronna cyfra, która zapewnia dostatek i pomyślność. Jeżeli masz ją w swojej dacie urodzenia to znak, że Twoje cele i pragnienia będą zrealizowane. Numerologiczna 3 to przede wszystkim wiara we własne umiejętności oraz wewnętrzną siłą. 

Sprawdź się także w naszym astrologicznym quizie. Odpowiedz na te pytania, a my zdradzimy, którym znakiem zodiaku jesteś. 

Wielki quiz o znakach zodiaku. Odpowiedz na te pytania, a my zgadniemy, jakim znakiem zodiaku jesteś

Pytanie 1 z 10
Jaka cecha charakteru najlepiej do Ciebie pasuje?
VII Magiczny Festiwal Świata Baśni i Bajek Pozytywka
Listen on Spreaker.