Planety dla znaków zodiaku. Sprawdź jaka planeta tobą rządzi i odkryj swoją moc

i

Autor: Larisa Koshkina/Pixabay Planety dla znaków zodiaku. Sprawdź jaka planeta tobą rządzi i odkryj swoją moc/zdjęcie poglądowe

Planety dla znaków zodiaku. Horoskop, który zdradza twoją moc

2022-07-08 6:14

Każdym znakiem zodiaku z tradycyjnego horoskopu rządzi jakaś planeta. Bywa, że niektóre planety mają pod sobą dwa znaki zodiaku ale zupełnie inaczej wpływają na ich osobowość, charakter oraz nastrój. Każda planeta to inna energia, która swoją mocą wpływa na nasze zachowanie. Przygotowaliśmy specjalne zestawienie, z którego dowiesz się, która planeta jest przypisana do ciebie i jaką moc niesie.

Planety dla znaków zodiaku. Jak wykorzystać moc z horoskopu?

Miłośnicy astrologii i horoskopów wierzą, że w gwiazdach zapisane jest praktycznie wszystko. Dodatkowo każdy znak zodiaku ma swoja planetę, która jest jego opiekunem. Ciała niebieskie wpływają na naszą osobowość i nastroje. Już starożytni Rzymianie wierzyli, że każda planeta ma swój charakter. Określali je jako bogów i boginie, których patronat decydował o losach człowieka. Sprawdź, jak wykorzystać moc z horoskopu i dowiedz się, która planeta rządzi twoimi emocjami.

NIE PRZEGAP: Planujesz urlop w Europie? To musisz wiedzieć

Planety dla znaków zodiaku. Zobacz, która przypisana jest Tobie

Planety dla znaków zodiaku - BARAN

Baran jako znak zodiaku związany jest z planetą Mars, którego żywiołem jest ogień, a kolor mocy to czerwony. Mars to silny charakter, który cechuje także impulsywność ale i sumienność. To także niezwykła energia i odwaga, która w połączeniu z Baranem pozwala wyjść cało nawet z opresyjnych sytuacji. 

Planety dla znaków zodiaku - BYK

Bykiem rządzi Wenus. Planeta odpowiedzialna za miłość ale i finanse. Jeśli lubisz wygodne życie w luksusie to właśnie zasługa tej planety oraz zamiłowania Byka do ładnych rzeczy. Dzięki temu twoje życie pełne jest wzlotów i uniesień z przewagą tych pierwszych.

Planety dla znaków zodiaku - BLIŹNIĘTA

Nad Bliźniętami króluje Merkury. Planeta technologii, dzięki której cechuje cię spryt oraz umiejętność wyjścia z każdej opresji. To właśnie dzięki Merkuremu zawsze spadasz na "cztery łapy".

Planety dla znaków zodiaku - RAK

Rakiem rządzi Księżyc, którego znakiem rozpoznawczym są emocje. To dlatego jesteś skłonny do wzruszeń, wiesz co to jest empatia ale i zemsta. Luna sprawia, że Rak potrafi być bardzo podejrzliwy z obawy, że coś umknie przed jego czujnym wzrokiem.

Planety dla znaków zodiaku - LEW

Lwem rządzi Słońce. A Słońce i Lew to odwaga i siła. Dzięki Słońcu jesteś urodzonym optymistą i masz niebywały talent do zjednywania sobie ludzi. Niestety przy całej swojej systematyczności bywasz także leniwy, ale na szczęście zawsze potrafisz wyjść cało z opresji.

Planety dla znaków zodiaku - PANNA

Panną podobnie jak Bliźniętami rządzi Merkury, lecz opiekuje się nią inaczej. Ta dzięki Merkuremu masz analityczny umysł i logiczne podejście do życia. Merkury to także planeta komunikacji, która pozwala ci jasno wyrażać myśli.

Planety dla znaków zodiaku - WAGA

Waga jest pod wpływem Wenus. Jednak w przeciwieństwie do Byka nie w głowie ci dobra materialne. W twoim przypadku miłość jest na pierwszym miejscu, dzięki temu ludzie widzą w tobie piękno płynące od środka. Niestety przez Wenus jesteś głodny uczuć i wciąż się zakochujesz, nie zawsze szczęśliwie.

Planety dla znaków zodiaku - SKORPION

Skorpion to szczęściarz, którym rządzą dwie planety -vMars i Pluton. Za mroczną stronę twojego charakteru odpowiada Pluton - w mitologii bóg podziemia. To on sprawia, że palisz za sobą mosty i na zgliszczach stawiasz nowe. Z kolei wojowniczy Mars budzi w tobie fantazje i pożądanie. Dzięki niemu tak bardzo lubisz seks.

Planety dla znaków zodiaku - STRZELEC

Wieczny optymizm Strzelca to zasługa Jowisza. To, że wciąż musisz eksplorować świat, podróżować i poznawać nowe kultury to zasługa tej planety. Jowisz sprawia także, że los ci sprzyja.

Planety dla znaków zodiaku - KOZIOROŻEC

Koziorożcem rządzi Saturn. Ta planeta jest odpowiedzialna za dyscyplinę i systematyczność. Pomaga stawić czoła wyzwaniom i doprowadzić sprawy do końca. Możesz odnosić spektakularne sukcesy jeśli tylko uwierzysz w siebie.

Planety dla znaków zodiaku - WODNIK

Wodnikiem rządzą dwie planety - Uran oraz Saturn. Pierwsza planeta odpowiada za zmiany, rewolucje oraz skrajności. To ona sprawia, że jesteś ekscentrycznym indywidualistą, który nie cofnie się przed niczym, by osiągnąć cel. Z kolei Saturn daje ci mądrość i umiejętność zarządzania czasem. To wszystko sprawia, że możesz osiągnąć sukces w dążeniu do zmian na świecie.

Planety dla znaków zodiaku - RYBY

Ryby są pod rządami Neptuna. To planeta kreatywności i fantazji. Dzięki niej potrafisz czytać między wierszami, dostrzegasz to, czego inni nie widzą i jesteś wrażliwy. Masz wrodzony talent artystyczny, a swoją wyobraźnią budzisz podziw. Miewasz także skłonności do nadmiernego bujania w obłokach. Brakuje ci czasami pewności siebie, by wykorzystać potencjał i odnieść sukces.

Sonda
Wierzysz w astrologię i horoskopy?
Tańczące z promocjami 6.07.2022

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki