Kolor portfela przyciągnie szczęście

i

Autor: Shutterstock

Kolor portfela ma znaczenie

Portfel w tym kolorze przyciąga szczęście i bogactwo. To pewny znak, że los się do Ciebie uśmiechnie. Jednak nie każdy jest na niego gotowy

2023-01-30 13:57

Kolor portfela może mieć ogromne znacznie w powodzeniu w sferze finansowej. Okazuje się, że zgodnie z feng shui portfel w tym kolorze pomoże przyciągnąć szczęście i bogactwo. Symbolizuje on odwagę, sukces i pewność siebie. Nalęzy jednak zaufać swojej intuicji, gdyż nie każdy jest gotowy na posiadanie takiego koloru portfela. Jeśli wpadnie w ręce osoby niedojrzałej, ściągnie pecha i biedę.

Kolor portfela a bogactwo

Wyznawcy feng shui od dawna wiedzą, że kolory odgrywają ogromną rolę w życiu człowieka. Dlatego warto otaczać się na co dzień szczęśliwymi barwami, które nie tylko pozytywnie wpłyną na nasze samopoczucie, ale także przyciągną szczęście, powodzenie w finansach czy w miłości. Tak jest również w przypadku koloru portfela. Okazuje się, że ma on ogromne znaczenie w kwestii sytuacji finansowej, w jakiej się znajdujemy. Zgodnie z zasadami feng shui jest jeden kolor portfela, który może skutecznie przyciągnąć bogactwo. Chodzi o czerwony portfel. Otóż czerwony to barwa sukcesu, pewności siebie i spełnienia. Symbolizuje powodzenie i przynosi szczęście. Zgodnie z feng shui czerwony portfel przyciąga bogactwo i wpływa na zwiększenie powodzenia finansowego osób, które je posiadają.

Czerwony portfel przyciągnie bogactwo, ale może też ściągnąć pecha i biedę

Jest jednak jedna niezwykle ważna rzecz - nie każdy jest gotowy na taki gadżet. Może się okazać, że gdy czerwony portfel wpadnie w niepowołane ręce, przyniesie więcej szkody niż pożytku. Tu ważna jest intuicja. Zastanów się, czy będziesz czuć się dobrze, trzymając swoje pieniądze w czerwonym portfelu. Jest to bowiem kolor niezwykle aktywny, dlatego może przynosić dobre sytuacje powiązane z finansami, ale i też negatywne. Wszystko zależy, czy jesteś na niego gotowa. Osoby zajmujące się feng shui odradzają ten kolor portfela osobom z żywiołu wody i ziemi.

Sonda
Wierzysz w moc feng shui?
Feng Shui - jak poprawić swoje życie rodzinne
Nasi Partnerzy polecają