Niepokojące odkrycie naukowców. Spełni się biblijna przepowiednia? Polska może bardzo ucierpieć

i

Autor: qimono/cc0/Pixabay.com Naukowcy alarmują, że zmienia się kąt nachylenia osi Ziemi do płaszczyzny orbity, co może doprowadzić do poważnych zmian klimatycznych

Przepowiednia Nostradamusa na 2023 rok. Te słowa mrożą krew w żyłach. Czeka nas koniec świata i ... "zombie"?

2022-12-26 5:26

Nostadamus o 2023 roku. Przepowiednie mają to do siebie, że najczęściej napisane są językiem dającym szerokie pole do interpretacji słów danego jasnowidza. Raczej nie uświadczymy w tym temacie konkretów, a jedynie mętne wizje wspominające najczęściej o końcu świata, bestiach z kosmosu czy o wielkich konfliktach zbrojnych. Dla osób wierzących w przepowiednie nie mamy dobrych wiadomości, te dotyczące naszej najbliższej przyszłości są raczej mało pozytywne. Jeden z największych jasnowidzów w Historii, czyli Nostradamus mówi nawet o ... zombie.

Przepowiednie Nostradamusa dotyczące roku 2023

Nostradamus to zdecydowanie najpopularniejszy jasnowidz z historii. Przypisuje mu się, że przewidział wiele wydarzeń, które nastąpiły. Do dziś ten francuski astrolog z XVI wieku posiada tysiące fanów, którzy starają się rozszyfrować jego zapisku i sprawdzić, co zdaniem Nostradamusa wydarzy się w przyszłości. To właśnie Nostradamus miał rzekomo przewidzieć takie rzeczy jak: rewolucja francuska, rozwój bomby atomowej czy ataki terrorystyczne na World Trade Center, które miały miejsce 11 września 2001. Jeśli zaś chodzi o rok 2023 to niestety nie mamy dobrych wiadomości. 

Zobacz także: Horoskop na 2023 rok. Ten znak zodiaku w nadchodzącym roku będzie pławił się w luksusach. Dostatek spłynie jak manna z nieba. Będzie żył jak w bajce

Specjaliści zajmujący się odczytywaniem zapisków Nostradamusa uważają, że jasnowidz na rok 2023 przewidział koniec naszego świata wywołany uderzeniem wielkiej steroidy, oraz gigantyczny głód, z jakim będą musiały zmierzyć się największe państwa świata. Szczególnie ciekawy wydaje się jednak być przepowiednia dotycząca zombie. Jak podaje portal whatnext.pl w najbliższej przyszłości przyjdzie nam zmierzyć się z ... żywymi trupami.  Zombie mają powstać w wyniku eksperymentu jednego z rosyjskich naukowców, którzy stworzy broń biologiczną zamieniającą ludzi w żywe trupy. Od razu jednak przypominamy, że zapiski Nostradamusa są tak mętne, że ich interpretacja daje szerokie możliwości i wiele z rzekomo przewidzianych przez niego wydarzeń nigdy się nie spełniło. 

Sonda
Wierzysz w przepowiednie?
Krzysztof Jackowski mówi o polityce w Polsce w roku 2023 roku
Nasi Partnerzy polecają