Przepowiednie zajawka

i

Autor: Redakcja SE

Proroctwa i przepowiednie

Przerażająca przepowiednia Nostradamusa na rok 2024. Powstania nowa rasa ludzi, którzy zdobędą władzę nad światem?

2023-09-10 4:13

Trzeba przyznać, że ostatnie dwa lata nie należą do najszczęśliwszych w historii. Pandemia koronawirusa, jej ekonomiczne skutki oraz wojna za naszymi granicami praktycznie zdominowały życie w ciągu minionych dwóch lat. Jak zawsze w trudnych czasach pojawiło się wiele miłośników wszelkich przepowiedni, którzy coraz głośniej mówią o apokalipsie i końcu świata. Czy faktycznie czekają nas jeszcze ciekawsze czasy? Zobacz, jakie przepowiednie na nadchodzące miesiące miał przygotować Nostradamus. Jego zdaniem świat czeka potężny kryzys humanitarny, a także ma zostać wynaleziony eliksir młodości.

Przepowiednia Nostradamusa na rok 2024

Przepowiednie mają to do siebie, że elektryzują ludzi od lat. Zapiski proroków często tak mętne i niejasne, że wiele wydarzeń dziejących się obecnie można podpiąć pod słowa proroctwa. Jednym z największych astrologów, którego przepowiednie zyskały światowy rozgłos, był oczywiście Nostradamus. Żyjący w latach 1503-1566 prorok wsławił się wieloma wizjami, które rzekomo miały się sprawdzić. Eksperci w tej dziedzinie uważają, że Nostradamus przepowiedział między innymi wybuch II wojny światowej, śmierć księżnej Diany czy zamach na Word Trade Center. W zapiskach proroka nie brakuje takich notatek, które zdaniem niektórych odnoszą się do najbliższej przyszłości. Z tych przepowiedni ma wynikać, że obecne czasy będą momentem sprawiedliwości społecznej, a ludzie będą musieli stać się bardziej wrażliwi. Nostradamus przepowiedział również, że 2024 rok nie będzie dobry dla Włochów, zdaniem analityków kraj ten ma zostać dotknięty kryzysem ekonomicznym, który następnie obejmie całą Europę. To jednak nie wszystko, niektórzy uważają, że w przepowiedniach Nostradamusa w 2024 roku zostanie opracowana technologia, która będzie swego rodzaju eliksirem młodości. Niestety, nie wiadomo, jak owa mikstura miałaby działać. 

Zobacz także: Przepowiednie królowej Saby. Koniec świata poprzedzi siedem znaków. To już się dzieje! Część z nich już się spełniła. Jest się czego obawiać?

Ostrygi na lubelskim Rynku, czyli Europejski Festiwal Smaku zaprasza do Lublina
Listen on Spreaker.