Wenus

i

Autor: SHUTTERSTOCK Wenus

Astrologia i horoskopy

Retrogradacja Wenus w Lwie będzie miała katastroficzny wpływ. Wiele związków legnie w gruzach, a małżeństwa zawierane w tym okresie nie przetrwają

2023-07-01 11:43

Już niebawem doświadczymy rzadkiego zjawiska astrologicznego. Retrogradacja Wenus w Lwie, która potrwa od 22 lipca do 4 września będzie miała kolosalny wpływ na nasze życie. Planeta miłości pchnie nas w niezbadane obszary. Astrologowie przepowiadają jednak, że nie będzie to dobry i spokojny czas. Retrogradacja Wenus w Lwie to dramaty, kłótnie i romanse, które mogą się skończyć fatalnie. W tym czasie lepiej nie zawierać małżeństw i unikać deklarowania miłości.

Retrogradacja Wenus w Lwie. Co się wydarzy?

Retrogradacja Wenus w Lwie to rzadkie zjawisko astrologiczne, które zdarza się raz na 18 miesięcy. W 2023 roku potrwa od 23 lipca do 4 września. Będzie to wyjątkowy i trudny czas. Szczególnie odbije się on na naszym życiu emocjonalnym i miłości. Wenus jako planeta miłości wezwie nasz do wzmocnienie relacji oraz przetestuje siłę naszych uczuć. Nie wszyscy wyjdą z tej potyczki zwycięsko. Retrogradacja Wenus w Lwie w 2023 roku spotęguję siłę uczuć i namiętności. To będzie wielki sprawdzian dla nas wszystkich. Energia Wenus sprawi, że niektórzy mogą wdać się romans, który będzie miał tragiczne skutki, a jeszcze inni stracą kontrolę nad swoich zachowaniem. Część osób podejmie nierozważną decyzję o powrocie do swojego eks. Ludźmi kierować będą popędy i brawurowe decyzje. Wenus w Lwie to także dzikość emocji, które skutkować mogą awanturami i kłótniami. Wiele związków nie przetrwa tej burzy uczuć. 

Zobacz także: Otworzy się skrzynia szczęścia i nagrodzi ten znak zodiaku. Spłynie na niego błogosławieństwo dusz, a horoskop nagrodzi go za trud poprzednich miesięcy

Retrogradacja Wenus w Lwie. W tym czasie lepiej nie zawierać małżeństw

Szczególnie napięcie trwające od 23 lipca do 4 września nie będzie sprzyjać zawieraniu trwałych relacji. Retrogradacja Wenus w Lwie to czas ognistych romansów, a nie wiecznej miłości. W tym czasie lepiej nie deklarować niczego i obiecywać stałości w uczuciach. Astrolodzy przestrzegają, b w okresie od 23 lipca do 4 września nie zawierać związków małżeńskich. Mogą one bowiem okazać się nietrwałe. 

Sonda
Wierzysz w astrologię i horoskopy?
Tańczące z promocjami 29.06