Horoskop cygański

i

Autor: Shutterstock Horoskop cygański

Zwiastun nieszczęścia

Trzymasz to w łazience? Natychmiast wyrzuć. Cygana ostrzega: przynosi pecha i niszczy życie

2023-07-01 4:17

Według dawnych wierzeń i przesądów niektóre przedmioty domowego użytku mogą przynosić pecha i przywoływać złe duchy. Każdy wie, że zbite lustro oraz rozsypana sól to zwiastuny potężnego nieszczęścia. Ale czy wiesz, że również w łazience możesz natknąć się na pechowe rzeczy, które zaburzają spokój w Twoim życiu. Szczególnie niebezpieczna jest jedna rzecz. Jeżeli trzymasz ją w łazience, to natychmiast się jej pozbądź.

Najbardziej pechowy przedmiot w łazience. Pozbądź się go

Przedmioty przynoszące pecha mogą zaburzyć aurę i wibracje w Twoim domu. Ściągną złą energię, która będzie oddziaływała negatywnie na wszystkich domowników. W cygańskich wierzeniach jest jeden przedmiot, który często można znaleźć w łazience, a jest on bardzo pechowy. Mowa o leżącej luzem żyletce. Symbolizuje ona złą energię oraz może odpowiadać za niepowodzenia w Twoim życiu. Przesad ten dotyczy również zużytych i zardzewiałych maszynek do golenia i ostrzy. Stara żyletka w łazience oznacza między innymi: kłótnie w rodzinie, wrogów i osoby, które będą źle życzyły, a nawet żuczały uroki, a także odgadywanie i negatywne wibracje w Twoim otoczeniu. Jeżeli trzymasz w swojej łazience żyletki to pamiętaj, by trzymać je w zamkniętych opakowaniach, najlepiej w szafce lub w szufladzie. W ten sposób odgonisz złe moce i zapobiegniesz pechowi. 

Zobacz również: Ten znak zodiaku zapłonie ze wstydu. Horoskop mówi o poważnych konsekwencjach. Pełnia Księżyca w lipcu 2023 będzie wyjątkowa

Sonda
Wierzysz w przesądy?
Rolniczka ogłosiła, że część owoców odda za darmo, byleby tylko ktoś je zerwał. Ludzie zebrali kilka ton
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany