Sen o zdradzie

i

Autor: Shutterstock

SENNIK - zdrada, to zapowiedź rozstania? Co oznacza SEN O ZDRADZIE?

2021-02-04 16:07

Zdrada męża lub żony, przyjaciela czy partnera w biznesie zawsze boli i decyduje o przyszłości relacji. Nikt z nas nie życzy jej sobie zarówno na jawie, jak i we śnie. Jednak, gdy już nam się przyśni sen o zdradzie, to czy powinniśmy go traktować jako złą wróżbę? Co według sennika oznacza sen o zdradzie?

Sen o zdradzie można zinterpretować na wiele sposobów. Może być pretekstem do refleksji nad tym co dzieje się w naszym związku, nad własnymi emocjami oraz tym, co dzieje się w naszym najbliższym otoczeniu. Sen o zdradzie męża lub żony wywołuje także niepokój. Jednak czy sen o zdradzaniu lub byciu zdradzonym powinien nas martwić? Czy wróży, że nadchodzą problemy w związku? Sennik opisuje kilka przypadków snu o zdradzie. Sprawdź co oznacza sen o zdradzie.

ZOBACZ TEŻ: SENNIK. SEN O ZMARŁYCH, to nieszczęście? Co oznacza sen o osobach, których już nie ma?

W Gnieźnie urodziły się pięcioraczki

Sennik. Sen o zdradzie – co oznacza?

Ogólny sen o zdradzie najczęściej oznacza nasze ukryte tęsknoty i pragnienia. Jeśli we śnie to my zdradzamy, prawdopodobnie czujemy, że czegoś nam brakuje w aktualnym związku. To może być sygnał, że czas skończyć z rutyną.

Sennik. Sen o zdradzie męża, żony, dziewczyny lub chłopaka

Sen o zdradzie męża, żony, dziewczyny lub chłopaka według sennika może oznaczać, że niebawem spotkamy osobę, która nas całkowicie zauroczy. Jednak w przypadku takiego snu warto przypomnieć sobie, jak najwięcej szczegółów. Warto zwrócić uwagę, na takie szczegóły jak to, z kim doszło do zdrady. Zdrada partnerki lub partnera we śnie ma inne znaczenie, w zależności od tego, kto jeszcze pojawi się w naszym śnie. Jeśli w marzeniach sennych zdradzamy drugą połówkę z kimś starszym od siebie, podświadomość wysyła nam sygnał, że brakuje nam poczucia bezpieczeństwa. Zdrada żony lub męża z młodszą osobą, to znak, że nie czujemy się zbyt dobrze w swoim związku. Sen o zdradzie partnera z siostrą lub bratem to zły omen - czekają nas rodzinne kłopoty.

Sennik. Sen o zdradzie przyjaciela

Sen o zdradzie przyjaciela również ma wiele interpretacji. Jeżeli śnimy o tym, że my zdradzamy przyjaciela, czekają nas kłopoty na własne życzenie. Jeśli to my zostaliśmy zdradzeni przez przyjaciela, to według sennika albo ta osoba jest dla nas kimś ważniejszym, niż sądziliśmy, albo czeka nas rozczarowanie.

Sennik. Zdrada z byłym partnerem we śnie – co oznacza?

Sen o zdradzie z byłym partnerem lub partnerką oznacza zazwyczaj tęsknotę za przeszłością. Śniący prawdopodobnie jest niezadowolony z obecnego życia, więc myślami wraca do czasów, które wydają mu się radośniejsze i spokojniejsze. Ale uwaga, taki sen może być też przestrogą, że czas docenić, to co mamy, bo inaczej możemy stracić cenna relację.

QUIZ. Ten serial kochali wszyscy Polacy. Jak dobrze znasz "Miodowe lata"?

Pytanie 1 z 20
W jakiej dzielnicy Warszawy mieszkali bohaterowie filmu?
Nasi Partnerzy polecają