Sfochowany facet najgorszy znak zodiaku

i

Autor: SHUTTERSTOCK

Horoskopy i astrologia

Ten znak zodiaku to największy oszust w całym horoskopie. Oszuka nawet diabła, a ten mu jeszcze podziękuje

2022-10-08 4:31

Który z dwunastu znaków zodiaku jest największym oszustem w całym horoskopie? Każdy ze znaków zodiaku ma swoje mniejsze lub większe grzeszki. Niektóre z nich są prawdziwymi mistrzami kłamstwa i oszustwa. Szczególnie jeden ze znaków zodiaku w horoskopie wyróżnia się skłonnościami do konfabulacji i mijania się w prawdą. Pół żartem, pół serio można powiedzieć, że ten znak zodiaku potrafiłby wygrać w pokera z samym diabłem, a ten by mu jeszcze pogratulował. Zobacz, który znak zodiaku z całego horoskopu to największy oszust.

Te znaki zodiaku to najwięksi oszuści w całym horoskopie. Potrafią kłamać na zawołanie 

Według miłośników astrologii każdy z dwunastu znaków zodiaku posiada przypisany do niego zestaw cech. To wody i zalety, które są nam zapisane w gwiazdach. Niektóre ze znaków zodiaku z horoskopu to prawdziwi mistrzowie kłamstwa. Notorycznie oszukują i robią to niemalże odruchowo. Tym znakom zodiaku ciężko jest zaufać, nie wiesz bowiem, kiedy mówią prawdę, a kiedy Cię oszukują. Zodiakalne Bliźnięta mają tendencję do podkoloryzowania i zniekształcania rzeczywistości. Uwielbiają snuć nierealne opowieść i być w centrum zainteresowania. Z kolei Barany są niezwykle wyczulone na własny punkcie. Będą kłamać w żywe oczy, byle tylko uratować swój wizerunek i nie ośmieszyć się przed innymi. Jest jednak jeden znak zodiaku, który jest prawdziwym mistrzem oszustwa i konfabulacji. Ma to niemalże zapisane we krwi i nie potrafi inaczej. Sprawdź, o jakim znaku zodiaku mowa.  

Zobacz także: Co mówi o Tobie ostatnia cyfra roku urodzenia? Znaczenie cyfr zdradza sekretną prawdę o Tobie

Ten znak zodiaku to arcyoszust wśród całego horoskopu. Lepiej na niego uważać

Za prawdziwego mistrza oszustwa uchodzą zodiakalne Ryby. To genialni obserwatorzy, którzy potrafią wykorzystać najmniejsze słabości innych do własnych celów. Manipulują i naginają rzeczywistość byle tylko wszystko było po ich myśli. Potrafią bez zająknięcia kłamać w żywe oczy, a co najgorsze, ich kłamstwa są bardzo przemyślane i bezwzględne przez co rzadko wychodzą na jaw. 

Sonda
Zwracasz uwagę na horoskop i fazy Księżyca?
TAŃCZĄCE Z PROMOCJAMI 06.10.22
Nasi Partnerzy polecają