Gwóźdź do trumny - książka formatka

i

Autor: SE Gwóźdź do trumny - książka formatka

Gorący debiut

„Gwóźdź do trumny”, niesamowita komedia funeralna Moniki Wawrzyńskiej

2023-03-08 14:41

Czasem wieko trumny musi się zatrzasnąć, by życie mogło zacząć się na nowo. „Gwóźdź do trumny” Moniki Wawrzyńskiej od Wydawnictwa Lekkie to błyskotliwa powieść, która rozśmiesza do łez.

Jagna Górecka myśli, że jej mąż chce się rozwieść z klasą, Kinga Jasno – że właściciele zwierząt domowych mają trochę oleju w głowie (ale gdyby mieli go więcej, ona jako weterynarz miałaby mniej pracy), Karolina zaś – że narzeczony wyjechał na trzy dni służbowo. Tymczasem policjanci główkują, co trumna z ciałem robi w limuzynie ślubnej, a Alicja doskonale wie, komu powierzyć opiekę nad swoimi kotami i domem.

Monika Wawrzyńska. W odległej młodości studentka  warszawskiego AWF-u, kierowca i pilot rajdowy. Później szczęśliwa mama Marysi i ubrana w uwierający biały kołnierzyk pracownica korporacji, pnąca się po szczeblach kariery na sam szczyt. Po głębokim rozczarowaniu życiem korporacyjnym wyjeżdża do Afryki, tam też zdobywa szczyty, tym razem Korony Ziemi (aż dwa – pierwszy i ostatni), a także nową perspektywę życiową (taką z wysokości 5895 m n.p.m.). Porzuca korporację, wskakuje w dresy i pisze książki. Przy okazji zostaje własną szefową i kobietą spełnioną. Jako wielbicielka win o bogatym bukiecie mówi o sobie: dobry rocznik. Słucha rocka, wozi się harleyem i wszystkie pieniądze wydaje na podróże.

„Gwóźdź do trumny” Moniki Wawrzyńskiej – komedia, która bawi do łez.

„Gwóźdź do trumny” Moniki Wawrzyńskiej dostępny będzie w najlepszych sieciach księgarskich i księgarniach stacjonarnych oraz internetowych, w tym na vivelo.pl, jak też w wersji e-book m.in. na empik, virtualo, woblink.pl, legimi.pl, publio.pl, ebookpoint.pl.

Gwóźdź do trumny - książka formatka

i

Autor: SE Gwóźdź do trumny - książka formatka Link: Tu kupisz książkę „Gwóźdź do trumny” Moniki Wawrzyńskiej

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki