Pamiętnik córki seryjnego mordercy L.A. Detwiler

i

Autor: Materiały prasowe Pamiętnik córki seryjnego mordercy L.A. Detwiler

Bestseller „USA Today”

„Pamiętnik córki seryjnego mordercy” L.A. Detwiler. Ona bardzo kocha tatusia...

2023-01-25 12:21

Ruby Marlowe zawsze była dziewczynką tatusia. Jej matka zmarła, gdy mała miała dwa lata, a samotny ojciec zapewnił jej wszystko, czego potrzebuje. Jednak każdy ma mroczne sekrety, a ojciec Ruby nie jest wyjątkiem... „Pamiętnik córki seryjnego mordercy” L.A. Detwiler od Wydawnictwa Harde rzuca niesamowite światło na więź między ojcem a córką. Czy gdybyś znał najmroczniejszy sekret swojego ojca, wydałbyś go? A co jeśli jego tajemnica byłaby związana z tobą?

Dlaczego ulubionym kolorem Ruby jest czerwony? I czy to możliwe, żeby zobaczyła coś, czego dziecko nigdy nie powinno oglądać?

Siedmioletnia Ruby nie do końca rozumie, co tak naprawdę dzieje się w garażu tatusia pod osłoną nocy. Z biegiem lat zaczyna podejrzewać, że jej ojciec skrywa wyjątkowo mroczne sekrety. Czy w końcu zdecyduje się zdradzić jedyną osobę, która kocha ją bezwarunkowo? A może i ona ma zbrodnię we krwi?

O autorce: L.A. Detwiler, amerykańska pisarka, której powieści w rekordowym tempie trafiły na listę bestsellerów „USA Today”. Już jej debiutancki thriller The Widow Next Door zdobył międzynarodowe uznanie. Podobnie jak seria romansów Lines in the Sand. Mieszka w rodzinnym mieście w środkowej Pensylwanii, gdzie uczy języka angielskiego w szkole średniej. Wyszła za mąż za ukochanego z gimnazjum – Chada. Mają pięć kotów i mastifa Henry’ego, który pojawia się w każdej z jej książek.

Kontynuacja bestsellera Gabrieli Gargaś - „Kancelaria. Bałagan w papierach" [Wydawnictwo Lekkie]

Fragment książki „Pamiętnik córki seryjnego mordercy” L.A. Detwiler

Kucnęłam i naprawdę po cichutku zajrzałam przez dziurę do środka. Tata trzymał piłę. Było tam bardzo dużo czerwonych plam. Wszędzie. Bardzo dużo czerwieni. Widziałam, jak jedna duża czerwona plama płynie po podłodze i łączy się z innymi, mniejszymi plamami. Tak samo, jak farba. Gdy doda się do niej za dużo wody, to wypływa bokami i wszystko brudzi. Patrzyłam i patrzyłam, jak tatuś robi coś pani, którą tam trzymał. Widziałam jej długie czarne włosy. Były piękne, gładkie. Podrapałam się po szyi. Dobrze, że miałam kucyk. Było mi łatwiej. Nienawidzę swoich włosów z tyłu szyi. Ta pani miała dużo włosów. Ciekawe, czy jej przeszkadzały. I co to za pani?

Książka „Pamiętnik córki seryjnego mordercy” L.A. Detwiler dostępna w najlepszych sieciach księgarskich i księgarniach stacjonarnych oraz internetowych, w tym na vivelo.pl, jak też w wersji e-book m.in. na empik, virtualo, woblink.pl, legimi.pl, publio.pl, ebookpoint.pl.

Pamiętnik córki seryjnego mordercy L.A. Detwiler

i

Autor: Materiały prasowe Pamiętnik córki seryjnego mordercy L.A. Detwiler Link: Tu kupisz książkę „Pamiętnik córki seryjnego mordercy” L.A. Detwiler
Sonda
Lubisz książki/filmy/seriale o seryjnych mordercach?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki