Leon Bridges × Wrangler

i

Autor: materiały prasowe Leon Bridges × Wrangler

Moda na zimę 2022. Kultowe jeansy w nowym wydaniu

2022-10-03 14:01

Wrangler®, jedna z najbardziej rozpoznawalnych amerykańskich marek denimowych, ogłosiła kontynuację współpracy z „Mr. Wrangler”, czyli zdobywcą nagrody Grammy, artystą Leonem Bridgesem. Kolekcja Leon Bridges × Wrangler, stworzona w ramach obchodów 75. rocznicy powstania marki, nawiązuje do legendarnych archiwalnych fasonów i osobistego życia Leona Bridgesa.

Długi, bo aż 75-letni związek Wranglera z muzyką i kowbojskim stylem życia doskonale pasuje do autentycznych teksańskich korzeni Leona Bridgesa i jego miłości do dżinsów Wrangler. Podczas swojej trasy koncertowej artysta ściśle współpracował z zespołem projektowym Wranglera, aby mieć swój twórczy wkład we wspólny projekt. Czerpał inspiracje między innymi z kultury miejskiej i współczesnej sceny muzycznej.

 „Wrangler zawsze wiele dla mnie znaczył. Gdy rozpoczynałem swoją przygodę z muzyką, nosiłem dżinsy Wrangler. Jestem podekscytowany możliwością współpracy nad tą ekskluzywną kolekcją” – mówi Bridges. „Pracując z zespołem projektowym Wranglera w Greensboro w Północnej Karolinie, mogłem przejrzeć archiwalne kolekcje i wybrać oryginalne kroje. Spotykaliśmy się również w moim rodzinnym mieście – Ft. Worth w Teksasie – gdzie wybieraliśmy wykończenia i ostateczne wzory, a ja mogłem przedstawić swoje zdanie na temat wczesnych prototypów odzieży. Możliwość tak aktywnego uczestnictwa w procesie twórczym od początku do końca była dla mnie niesamowitym doświadczeniem. Ta kolekcja nie tylko mówi o  moim autentycznym przywiązaniu i miłości do Wranglera, ale również zachęca wszystkich pionierów do bycia sobą i spontaniczności”.

 Zobacz także: Odmładzający podkład z Rossmann w promocji za 13 zł! Kobiety po 60-tce rozpływają się z zachwytu. "Doskonale kryje!"

Osobiste akcenty Bridgesa, w tym jego inicjały „LB”, można znaleźć w misternych szczegółach całej, składającej się z 29 części kolekcji. Charakterystyczne elementy, takie jak haftowany monogram na rękawie, kieszenie z nadrukiem LB, wykończenie okuć w matowym złotym kolorze, zatrzaski i nity z logo, zdobią każdy produkt z tej kolekcji. Linia ubrań obejmuje denimowe klasyki dla niej i dla niego, takie jak dżinsy, koszule, kurtki i spódnice, a całość dopełniają nowe grafiki, wyraziste nadruki, spersonalizowane wzory laserowe i charakterystyczne wyłącznie dla tej kolekcji hafty, które łączą klasyczny dżins z wyrazistym brzmieniem.

 „Zainspirowały nas doświadczenia Bridgesa z czasów początku kariery, które wraz z jego upodobaniem do produktów i historii Wrangler miały bezpośredni wpływ na tę kolekcję” – powiedziała Vivian Rivetti, wiceprezes globalny ds. projektowania w firmie Wrangler. „Pracując ramię w ramię z Leonem, udało nam się odzwierciedlić w kolekcji jego miłość do naszych klasycznych modeli i osobisty styl. Efektem jest linia ubrań, która opowiada naszą wspólną historię. Jest nam niezwykle miło, że mogliśmy mu towarzyszyć w początkach kariery i dalszej podróży jako artysty”.

 Aby zaprezentować nową kolekcję i przybliżyć niesamowitą karierę i styl Bridgesa, Wrangler zorganizował imprezę podczas Nowojorskiego Tygodnia Mody. Jedną z atrakcji był prywatny, dostępny jedynie dla zaproszonych gości występ artysty. Podczas wydarzenia Leon Bridges × Wrangler ta kultowa marka denimowa zaprezentowała jedyny w swoim rodzaju token NFT Legendary-Tier, który został sprzedany na aukcji internetowej. Zaprezentowany token NFT pojawił się po wiosennej premierze cyfrowo animowanych produktów NFT Icon-Tier, w których Bridges wykonuje ruchy taneczne. Zwycięzca aukcji otrzymał wykonaną na zamówienie retro-futurystyczną walizkę, w której znajduje się jeden z dwóch zaprojektowanych specjalnie dla Bridgesa strojów denimowych Wrangler. Drugi zestaw ma artysta w swojej prywatnej kolekcji ubrań. W ubranie wszyto ukryte produkty cyfrowe, do których ma dostęp jedynie zwycięzca aukcji. W jego posiadaniu jest również jedyny istniejący cyfrowy token NFT potwierdzający własność tego dzieła na blockchainie. Można je oglądać wyłącznie na platformie LTD.INC.

 Poszczególne elementy kolekcji będą dostępne w cenie od 60 do 159 $, w rozmiarach XS-XL. Można je kupić na www.wrangler.com, a także w głównych sklepach detalicznych, w tym Nordstrom, Inc., Urban Outfitters, Inc. i American Rag Cie. Aby być na bieżąco z #Wrangler75, odwiedź stronę wrangler.com i obserwuj markę w mediach społecznościowych.

Leon Bridges × Wrangler

i

Autor: materiały prasowe Leon Bridges × Wrangler
Leon Bridges × Wrangler

i

Autor: materiały prasowe Leon Bridges × Wrangler
Martyna Wojciechowska szczerze o adoptowanej córce Kabuli

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki